DOLAR 23,6172 % 1.85
EURO 25,5505 % 1.49
STERLIN 29,8443 % 1.4
FRANG 26,2734 % 1.76
ALTIN 1.486,75 % 1,75
BITCOIN 628.012 0.348

Tayini Çıkan Vali Hediyeleri Bağışladı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Tayini Çıkan Vali Hediyeleri Bağışladı
blank
blank

Valiler Kararnamesi ile Gaziantep Valiliğine atanan Sivas Valisi Davut Gül, kentte görev yaptığı sürede kendisine verilen hediyeleri Şehit Aileleri ile Bedensel Engelliler derneklerine armağan etti.

Vali Gül’den Şehit Aileleri ile Bedensel Engelliler Derneklerine Hediye

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Gül, Sivas’ta 2 yıl 4 ay görev yaptı. Bu süre zarfından pek çok gezi ve ziyaretlerde bulunan Gül’e çok sayıda hediye verildi.

Son kararnameyle Gaziantep Valiliğine atanan Gül, kendisine verilen hediyeleri Gaziantep’e götürmeyerek bunları Şehit Aileleri ve Gazileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Bedensel ve Zihinsel Engelliler ve Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bağışladı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Gül, “Şehrimizin gelişmesi ve insanımızın refahı için çalıştık. Bu çalışmalar esnasında konuk ettiğimiz ziyaretçilerimizin, değerli misafirlerimizin ve konuk olduğumuz yerlerde verilen çeşitli hediyelerin envanterini kayıt ettirip şehitaileleri ile bedensel engellilere armağan ettik. Şehitlerimizin emaneti olan ailelerin, gazilerin, engellilerin her zaman yanında olacağız. Sivas’tan ayrılsak da gönlümüz, kalbimiz her zaman onlarla birlikte.” ifadelerini kullandı. (AA)

Büyük Sivas Haber

blank

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.