Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel HaberlerSivas’ta Seçim Sosyal Medyada! AK Parti İYİ Parti ve MHP Atışması!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sivas’ta Seçim Sosyal Medyada! AK Parti İYİ Parti ve MHP Atışması!
11 Kişi Okuyor
08 Haziran 2018 - 15:41

24 Haziran seçimlerine doğru ilerlerken siyasi kulisler, yorumlar ve eleştirilerde artarak devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Devlet Bahçeli’nin katıldığı Sivas’ta ki MHP İstişare toplantısı sonrası sosyal medyada yapılan bir paylaşım ortalığı karıştırdı. Sivas’ta Seçim sosyal medyada!

Haber / Cemil Duymaz

Sivas’ta Seçim Sosyal Medyada! AK Parti İYİ Parti ve MHP Atışması!

AK Parti Sivas İl Genel Meclis Üyesi / Merkez İlçe E. Başkanı Turan Topgül‘ün “MHP’nin Sivas’ta düzenlediği Bölge İstişare Toplantısı bir kez daha gösterdiki; 4 Vekilimiz yine garanti ama bu sefer Sivas’ta bir ilki gerçekleştirerek 5-0 yapacağız inşallah… Sadece gerçek manada buna inanalım ve biraz daha fazla gayret gösterelim, hepsi bu!!!” paylaşımının ardından, İYİ Parti Sivas İl Başkanı Taha Çaykuş‘un “Seçim Bitmeden Görüldüğü Gibi İttifak Bozulur, Ama Aynı İttifak İçinde Olmasak Da BİZİM DOSTLUĞUMUZ Bozulmaz. Bu seçimde AKP İKTİDARI YIKILACAK! Türk Milliyetçisi Vekilleri Meclise Taşıyacağız!” paylaşımını yaptı. Yapılan bu paylaşım ilerleyen günlerde siyaset sahnesinin daha da ısınacağını gösteriyor.

AK Parti ve İYİ Parti atışmasına dahil olan Ülkü Ocakları Yöneticisi Hamza Işık‘ın paylaşıma yaptığı yorum ise oldukça dikkat çekici…

Işık: “Taha bey ittifakı ne böyle kripto fetoculer nede açık saçık fetoculer bozabilir bizim ittifakimiz Türk milletinin iradesi gibi sapa sağlam devam edecektir liderimizin emrinde cumhur ittifakının başarısı için hem bu tiplerle hemde azılı komünistlerle mücadelemize devam edecegiz” diyerek Cumhur İttifakının kimse tarafından dağıtılamayacağına vurgu yaptı…

Sosyal medyada tartışma büyüyünce Topgül’ün sosyal medya hesabını kapattığı görüldü…

Büyük Sivas Haber

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 136
  • Hayır Aday Olmamalı --> 522
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558