Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Cengiz Nayman “Rotamız İnsan, Pusulamız Kaliteli Hizmet”

Cengiz Nayman “Rotamız İnsan, Pusulamız Kaliteli Hizmet”
20 Ağustos 2020 - 17:16

Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Cengiz Nayman, İlçe Özel İdare Müdürlerimiz ile bir araya geldi.

Cengiz Nayman “Rotamız İnsan, Pusulamız Kaliteli Hizmet”

İdaremiz Encümen Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Genel Sekreter Cengiz Nayman’ın yanı sıra, Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Soysal ve İlçe Özel İdare Müdürleri katıldı.

Sırayla söz alan İlçe Özel İdare Müdürleri, Genel Sekreter Cengiz Nayman’a yeni görevinde başarılar dilerek, ilçelerimizde İdaremiz tarafından yürütülmekte olan çalışmalar hakkında bilgi sundu.

Toplantıda İdare tarafından yürütülen işler değerlendirilirken, 2020 yılı yatırım programı kapsamında devam eden işler ve planlanan projeler masaya yatırıldı. Diğer yandan ilçelerimizde yaşanan sıkıntılar ve çözüm önerileri konusunda fikir alışverişi yapıldı.

Sivas’ın zorlu coğrafyasında Sivas İl Özel İdaresinin hummalı bir şekilde çalışmalar yürüttüğünü ifade eden Genel Sekreter Cengiz Nayman, “Rotamız insan, pusulamız ise vatandaşlarımıza kaliteli hizmet götürmektir.

İlçelerimizin genel durumunu değerlendirmek üzere bir araya geldik.

Bu zorlu coğrafyada, bu denli çok sayısı da yerleşim yerine sahip ilimizde her bir noktaya hizmet götürmek önemli bir marifettir. Sahada çalışan işçimizden, koordine eden müdürümüze kadar herkes gayret gösteriyor ve bu gayret artarak devam edecektir.

Sayın Valimiz Salih Ayhan’ın liderliğinde, tecrübeli kadromuzla Sivas il genelinde nitelikli işler üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]