REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel HaberlerBU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Sivas’ta Artık Tüdemsaş Yok Resmen Türasaş Var!

Sivas’ta Artık Tüdemsaş Yok Resmen Türasaş Var!
05 Ağustos 2020 - 16:46

Türkiye Demir Yolu Makinaları Sanayi A.Ş. (TÜDEMSAŞ) olarak kurulan ve geçtiğimiz gün resmen TÜRASAŞ’a bağlanan fabrika da heyecanlı bekleyiş sürüyor..

Sivas’ta Artık Tüdemsaş Yok Resmen Türasaş Var!

Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi’nin bugünkü sayısında üç fabrikanın tek çatı altında toplanması resmen gerçekleşmiş oldu.  TÜDEMSAŞ artık Ankara’nın Altındağ ilçesinde yer alan TÜRASAŞ’a bağlı bölge müdürlüğü olarak yoluna devam edecek.

TÜDEMSAŞ’ın bugünden sonra nasıl bir politika ile yol alacağı ise henüz netleşmedi. Bölge Müdürü olarak kimin atanacağı merak edilen fabrikada yaşanan belirsizlik ise özellikle çalışanları tedirgin ediyor.

Bölge Müdürlüğü için Mehmet Başoğlu, Mahmut Demir, Mustafa Yurtseven, Halil Şener, Vildan Kocamemik, Selahattin Ocak, Behzat Şimşek, Atanur Karadağ, Abdullah Koç, Zühtü Çopur, Cihan Polat, Feridun Özdemir, Mustafa Yazıcılar, Yılmaz Akyüz, Nurettin Coşkun, Eyüp Sultan Barış, Ahmet Eğer, Bidat Karakurt, İbrahim Er, İlhan Başdelioğlu, Mehmet Şeref, Ahmet Tuğral, Turgay Temizsu, Ahmet Hamdi Nebipaşagil gibi kurum içinden isimler muhtemel iken, kurum dışından ise Celaleddin Bayrakçıl, Ali Karabey, Bilal Tırnakçı gibi isimler geçiyor.

Fakat Ankara kaynaklı edinilen bilgiler arasında ise yukarıda bahsi geçen isimlere şans tanınmadığı ve dışardan bir ismin Bölge Müdürü olarak görev yapacağı ifade ediliyor.

Büyük Sivas Haber

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]