Sivas'ta Artık Tüdemsaş Yok Resmen Türasaş Var!Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

27 Mayıs 2022 - 15:55

Sivas’ta Artık Tüdemsaş Yok Resmen Türasaş Var!

Sivas’ta Artık Tüdemsaş Yok Resmen Türasaş Var!
Son Güncelleme :

05 Ağustos 2020 - 16:46

Türkiye Demir Yolu Makinaları Sanayi A.Ş. (TÜDEMSAŞ) olarak kurulan ve geçtiğimiz gün resmen TÜRASAŞ’a bağlanan fabrika da heyecanlı bekleyiş sürüyor..

Sivas’ta Artık Tüdemsaş Yok Resmen Türasaş Var!

Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi’nin bugünkü sayısında üç fabrikanın tek çatı altında toplanması resmen gerçekleşmiş oldu.  TÜDEMSAŞ artık Ankara’nın Altındağ ilçesinde yer alan TÜRASAŞ’a bağlı bölge müdürlüğü olarak yoluna devam edecek.

TÜDEMSAŞ’ın bugünden sonra nasıl bir politika ile yol alacağı ise henüz netleşmedi. Bölge Müdürü olarak kimin atanacağı merak edilen fabrikada yaşanan belirsizlik ise özellikle çalışanları tedirgin ediyor.

Bölge Müdürlüğü için Mehmet Başoğlu, Mahmut Demir, Mustafa Yurtseven, Halil Şener, Vildan Kocamemik, Selahattin Ocak, Behzat Şimşek, Atanur Karadağ, Abdullah Koç, Zühtü Çopur, Cihan Polat, Feridun Özdemir, Mustafa Yazıcılar, Yılmaz Akyüz, Nurettin Coşkun, Eyüp Sultan Barış, Ahmet Eğer, Bidat Karakurt, İbrahim Er, İlhan Başdelioğlu, Mehmet Şeref, Ahmet Tuğral, Turgay Temizsu, Ahmet Hamdi Nebipaşagil gibi kurum içinden isimler muhtemel iken, kurum dışından ise Celaleddin Bayrakçıl, Ali Karabey, Bilal Tırnakçı gibi isimler geçiyor.

Fakat Ankara kaynaklı edinilen bilgiler arasında ise yukarıda bahsi geçen isimlere şans tanınmadığı ve dışardan bir ismin Bölge Müdürü olarak görev yapacağı ifade ediliyor.

Büyük Sivas Haber

REKLAM ALANI - ARAYIN 05444331555

(800x180px)

Sivas ve İn Anadolu'nun En Çok Takip Edilen Portalına Uygun Maliyetlerle Reklam Verin! Hergün Sizi 100 Bin Kişi Görsün

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.