DOLAR 31,5137 % 0.47
EURO 34,2453 % 0.59
STERLIN 40,0014 % 0.65
FRANG 35,6644 % 0.41
ALTIN 2.110,28 % 0,44
BITCOIN 2.071.306 6.22

Sivas Ziraat Odası Başkanı Çetindağ’ın Polis Haftası Mesajı… 

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivas Ziraat Odası Başkanı Çetindağ’ın Polis Haftası Mesajı… 

Türk Polis Teşkilatının 176. Yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla mesaj yayımlayan Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, “Türk Polis Teşkilatımız 176 yıldır milletimizin huzuru, kamu düzeninin korunması ve asayişin sağlanması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak mesai mefhumu gözetmeksizin canla-başla hizmet vermektedir” dedi.

Sivas Ziraat Odası Başkanı Çetindağ’ın Polis Haftası Mesajı…

Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ; Türk Polis Teşkilatının 176. Yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı. Mesajında; polislerin, vatandaşların esenliği ve güvenliği için yurdun dört bir yanında fedakarca görev
yaptığını belirten Çetindağ, “Güvenlik güçlerimizin çok önemli bir parçası olan Türk Polis Teşkilatımız 176 yıldır milletimizin huzuru, kamu düzeninin korunması ve asayişin sağlanması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak mesai mefhumu gözetmeksizin canla-başla hizmet vermektedir. Kurulduğu günden beri sürekli kendini geliştiren polis teşkilatımız; insan kaynakları, teknoloji ve alt yapı yönünden gelişmiş ülke emniyet teşkilatlarının seviyesinde milletimize hizmet sunmakta, suç ve suçluyla mücadelesini büyük başarılara imza atarak yerine getirmekte ve milletçe bizleri gururlandırmaktadır” dedi.

Demokrasinin işlerliğinin ve özgürlüklerin korunmasının ancak huzur ve istikrar ortamının sürdürülmesiyle sağlanabileceğine vurgu yapan Çetindağ; “Gücünü yasalardan ve halktan alan polisimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır’ sözünde dikkat çektiği gibi toplumsal huzur ve istikrarımızın teminatı olmaya devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıl dönümünde tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası’nı kutluyor, görevini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmet ve minnetle anıyor, görevleri başındaki polislerimize ve gazilerimize sevdikleri ile birlikte sağlıklı, başarılı yıllar temenni ediyorum” açıklamasında bulundu.

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.