Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler
BU ALANA GÜNLÜK 30 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

“Paylaşımlı Ofisler Modası Başladı”

“Paylaşımlı Ofisler Modası Başladı”
Kerim Çayır
Kerim Çayır( [email protected] )
Reklam Ver 05444331555
13 Ağustos 2019 - 16:20

Kerim Çayır’ın “Paylaşımlı Ofisler Modası Başladı” isimli köşe yazısı;

“Paylaşımlı Ofisler Modası Başladı”

İş dünyasındaki yeni arayışlara sunulan farklı çözümlerden biri de paylaşımlı ofisler… Dünyada sıklıkla kullanılan paylaşımlıofisler son yıllarda Sivas’ta da  görmemiz mümkün.

Paylaşımlı ofisler (coworking), daha verimli ve ekonomi  bir çalışma yaşamı için tüm altyapı ve servis hizmetlerini içeren ofisler olarak biliniyor. Özel ofis açmak için yeterli bütçesi olmayan şirket veya genç girişimciler de paylaşımlı ofisleri tercih ediyor. Paylaşımlı ofislerin avantajlarının başında diğer girişimcilerle iletişim olanağı ve çevre edinme imkânı sunması geliyor.

Paylaşımlı ofiste neler paylaşılıyor?

İster kendinize bir masa ister ekibinize bir oda kiralayabiliyorsunuz. Paylaşım ofislerde sadece kiralama bedeli ödeniyor.

Kiralama bedeline neler dahil?

Ofisin temizliği, ofis boy hizmeti, sekreterlik hizmeti, ofis ekipmanları, internet, toplantı odaları kullanma olanağı, sınırsız kahve ve çay…

Paylaşımlı ofislerin öncüsü İstanbul oldu. İstanbul’dan diğer büyükşehirlere de bu trendin yansımasıyla şimdide Sivas’ta bu yönde talepler ve ofisler görmekteyiz..

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 177
  • Hayır --> 558
  • Karasızım --> 53
  • Fikrim Yok --> 33
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]