Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Tecrübeli Siyasetçi Osman Kösedağ Başkanlığa Aday Oldu!

Tecrübeli Siyasetçi Osman Kösedağ Başkanlığa Aday Oldu!
09 Eylül 2020 - 19:51

BBP Merkez İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Osman Kösedağ, parti binasında düzenlediği toplantıyla hedefleri hakkında bilgi verdi.

Tecrübeli Siyasetçi Osman Kösedağ Başkanlığa Aday Oldu!

Partililerin katıldığı basın toplantısında konuşan Kösedağ yaptığı açıklamada, “Siyasi hayatım a Alperen ocaklarında yönetici olarak başlayıp merkez ilçe yöneticiliği Sivas belediye meclis üyeliği yaptım.

Başta hain bir suikast sonucu hayatını kaybetmiş Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ve şehit arkadaşlarımız Erhan Üstündağ Yüksel Yancı Murat Çetinkaya ve Gazeteci İsmail Güneş´le bitlikte ebediyete intikal eden tüm şehitlerimiz ve partimize hizmet etmiş geçmişlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Kurulduğu günden bugüne kadar partimize maddi ve manevi olarak, emeğini esirgememiş, kendinden ve ailesinden fedakarlık yaparak hizmet etmiş tüm dava arkadaşlarımıza sonsuz şükranlarımı sunar onlara sonsuz teşekkür ediyorum.

Partimizde merkez ilçe başkanlığı kongre süreci başlamıştır. Bu surecin camiamıza ve Milletimize hayırlı olmasını yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Büyük Birlik Partisi kurulduğu günden itibaren siyasetin yüz akı olmuş 1993 ten bugüne çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmayarak tüm gönüllere girmiştir.

Bizler de aynı azim ve karalılık la bu davaya hizmeti bir borç bilerek, dik durup, doğru yürüyerek dava arkadaşlarım la birlikte Büyük Birlik Partisinde yapılacak Sivas merkez ilçe başkanlığı kongresine adayız. Rabbim samimiyet ve sadakat la hizmet etme yolunda yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]