hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Google News

Turizm Projeleri Sıralandı

Son Güncelleme :

13 Kasım 2019 - 12:21

Turizm Projeleri Sıralandı

Sivas için turizm ağının genişlemesi yönünde, Sivas´ta ve ilçelerinde bulunan eserler ve doğa harikası yerlerin daha fazla turist çekmesi yönünde şehrin önde gelen isimleri çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Şehrin Önde Gelen İsimleri Turizm İçin Çalışmalar Yapmaya Devam Ediyor

Çeşitli ziyaretler gerçekleştirmek üzere, Ankara´da bulunan Vali Salih Ayhan ve Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz ve Semiha Ekinci ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan´ı makamında ziyaret etti.

Vali Salih Ayhan, “Divriği Arasta, Gürün Gökpınar, Sarissa, Güdük Minare ve Hamidiye Eko Turizm Vadisi projeleri konusunda Kültür ve Turizm Bakanlığını ziyaret ettik. Projelerimize desteklerinden dolayı Sayın Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy´a ve Bakan Yardımcımız Nadir Alpaslan´a teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ise “Bakanlığımızda ağırladığımız AK Parti Sivas Milletvekilleri Sayın İsmet Yılmaz, Sayın Semiha Ekinci ile Sivas Valisi Sayın Salih Ayhan ve Sivas Belediye Başkanı Sayın Hilmi Bilgin´e ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi. (Bizim Sivas)

Büyük Sivas Haber
YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Sivas WhatsApp Grubuna Dahil Ol
Büyük Sivas Telegram Grubuna Dahil Ol