Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler
BU ALANA GÜNLÜK 30 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Karşıyaka Mahallesi Mahalle Oldu Olalı Böyle Hizmet Görmedi


Karşıyaka Mahallesi Mahalle Oldu Olalı Böyle Hizmet Görmedi
1281
13 Ekim 2019 - 21:32

Uzun yıllardır asfalt bekleyen Karşıyaka Mahallesi’nin stabilize yolları sıcak asfaltla buluşuyor. WhatsApp hattımız 05558981558’e en çok şikayet edilen konuların başında gelen Karşıyaka Mahallesi yol ve kaldırımları hakkında artık teşekkür mesajları geliyor.

Bir vatandaş mesajında “Karsiyaka nin yolları çok güzel olmuş mahalle araları diye kimse bakıyordu teşekkür ederiz mahalle sakinleri olarak” ifadelerine yer veriyor…

Karşıyaka Mahallesi Mahalle Oldu Olalı Böyle Hizmet Görmedi

Belediye Başkan Yardımcısı Levent Olgun‘a bağlı olan birimlerden bir tanesi olan SİBESKİ Müdürlüğü tarafından altyapıdaki eksiklikleri tamamlanan Karşıyaka Mahallesinin ara sokaklarında Fen İşleri ekipleri asfaltlama çalışması başlattı.

İlk etapta alt yapısı tamamlanan 20 sokakta başlatılan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, ekiplere kolaylıklar diledi.

Yapılan çalışmalarla ilgili Mahalle Muhtarı Çetin Aydın, “Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Karşıyaka Mahallesi’ne verdiği önem gözler önündedir. İşte hizmet budur, gönül belediyeciliği budur. Altyapının yenilenmesi ve asbest boruların değiştirilmesinin de sözünü aldık. Önümüzdeki dönemde de çalışmalar devam edecek. Kendilerine mahallem adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Karşıyaka Mahallesi sakinleri adına Belediye ekiplerine teşekkür ederiz.

Büyük Sivas Haber

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 143
  • Hayır --> 469
  • Karasızım --> 40
  • Fikrim Yok --> 27
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]