Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencileri Anaokulunu Renklendirdi

Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencileri Anaokulunu Renklendirdi
büyük sivas haber
büyük sivas haber( [email protected] )
07 Aralık 2017 - 17:24

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi 3. sınıf öğrencileri, “Okulumuzu Güzelleştiriyoruz” projesi kapsamında Zübeyde Hanım Anaokulu’nun koridorlarına resimler çizerek okulu renklendirdi.

Öğrenciler Anaokulunu Renklendirdi

CÜ’den yapılan yazılı açıklamaya göre, proje kapsamında yapılan çalışmaya Güzel Sanatlar Fakültesinden 7 öğrenci katıldı.

Öğrencilerin çalışmanın bitmesinin ardından açılış programı gerçekleştirildi.

Açılışta Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Ahmet Çevik, öğretmenler, Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri, veliler ve anaokulu öğrencileri yer aldı.

Çevik, çalışmayı gerçekleştiren öğrencilere teşekkür ederek, “Bu çalışma sayesinde okulumuz daha da güzel hale geldi. Öğrencilerimiz gece-gündüz özveriyle çalıştılar. Öğrencilerimiz de bu çalışmayı sevinçle karşıladılar. Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğüne ve Güzel Sanatlar Fakültesi’ne teşekkür ediyoruz. Bu tür çalışmalarımızın devamı gelecek.” ifadelerini kullandı.

Okul yönetimi tarafından çalışmayı gerçekleştiren öğrencilere teşekkür belgesi verilen programda, minik öğrenciler duvara el baskısı boya yaptı.(AA)

Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]