REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencileri Anaokulunu RenklendirdiBüyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

11 Mayıs 2021 - 03:12

Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencileri Anaokulunu Renklendirdi

Son Güncelleme :

07 Aralık 2017 - 17:24

Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencileri Anaokulunu Renklendirdi

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi 3. sınıf öğrencileri, “Okulumuzu Güzelleştiriyoruz” projesi kapsamında Zübeyde Hanım Anaokulu’nun koridorlarına resimler çizerek okulu renklendirdi.

Öğrenciler Anaokulunu Renklendirdi

CÜ’den yapılan yazılı açıklamaya göre, proje kapsamında yapılan çalışmaya Güzel Sanatlar Fakültesinden 7 öğrenci katıldı.

Öğrencilerin çalışmanın bitmesinin ardından açılış programı gerçekleştirildi.

Açılışta Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Ahmet Çevik, öğretmenler, Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri, veliler ve anaokulu öğrencileri yer aldı.

Çevik, çalışmayı gerçekleştiren öğrencilere teşekkür ederek, “Bu çalışma sayesinde okulumuz daha da güzel hale geldi. Öğrencilerimiz gece-gündüz özveriyle çalıştılar. Öğrencilerimiz de bu çalışmayı sevinçle karşıladılar. Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğüne ve Güzel Sanatlar Fakültesi’ne teşekkür ediyoruz. Bu tür çalışmalarımızın devamı gelecek.” ifadelerini kullandı.

Okul yönetimi tarafından çalışmayı gerçekleştiren öğrencilere teşekkür belgesi verilen programda, minik öğrenciler duvara el baskısı boya yaptı.(AA)

Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.