SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Nereye S*çacaklar Sorusunun Cevabı Bulundu! Fakat Baca Problemi Var

Nereye S*çacaklar Sorusunun Cevabı Bulundu! Fakat Baca Problemi Var
Bu haber 18 Temmuz 2018 - 22:14 'de eklendi

Sivas‘ta bir dönemin en büyük problemi olan “Nereye Sıçacaklar” diyen esnafın feryadı sonrası 50 milyondan fazla izlenen videoda ki sorunun cevabı bulundu.

Nereye S*çacaklar Sorusunun Cevabı Bulundu! Fakat Baca Problemi Var

Tüm Sivaslıların ücretsiz olarak kullandığı halka açık olan Paşa Camii Sokak’ta ki tuvaletler hergün binlerce Sivaslı ve esnaf tarafından kullanılıyor. Fakat bu tuvaletlerin bacası caddenin tam ortasına çıkıyor.

Görsellerden de görüleceği üzere baca 2 metre civarında bir yüksekliğe sahip.

Bölgede bulunan esnaflar bu sıkıntıyla ilgili Belediye Başkanı Sami Aydın’a mesaj attıklarını, öncesinde bir çok kez belediyeye dilekçe yazarak bu tuvalet bacasının binaların üzerinde bir yüksekliğe çıkarılarak kokudan kurtulmak istediklerini belirtmelerine rağmen sonuç alamadıklarını ifade ediyorlar.

Büyük Sivas’ta gündeme gelen bir çok problemin hızlı bir şekilde çözüme kavuştuğunu bildiklerini belirten esnaflar WhatsApp haber hattımız 0555 898 15 58‘e aşağıda ki mesajı ulaştırarak yetkililere birde bu yolla seslerini duyurmak istiyorlar.

Mesaj şu şekilde;

“Sa aleyküm hocam Afyon sokağında Çerkez’in kahvesinin bitişiğinde esnaf dükkanlarının önünde yolun ortasında belediye ye ait tuvalet bacası var malum yaz ayı hem çok pis koku yapıyor hemde sağlığa zararlı biz esnaflar olarak elimizden geleni yaptık belediye yetkilileri ne rahatsızlığımızı söyledik ama hiç kimse bizi umursamadı. Bacanın binaların yüzünden çatı seviyesine çıkartılmasını istiyoruz. Sami Aydın’a mesaj attık. Önceden dilekçe yazdık.”

50 MİLYONDAN FAZLA İZLENEN O VİDEO

Gönderilen WhatsApp Mesajı

 


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA