hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Google News

Müsrif Düşmanı Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Yılmaz

Son Güncelleme :

25 Mayıs 2019 - 16:32

Müsrif Düşmanı Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Yılmaz

Sivas‘ın kısa sürede gönlünü, aldığı kararlarla kazanan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in başarısının kaynağı şüphesiz ekibi… Bunların başında ise gelen isimlerden bir tanesi de Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Yılmaz…

Müsrif Düşmanı Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Yılmaz

Bilgin, Yılmaz’a, Sivas Belediyesi’nin, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Hal Müdürlüğü gibi oldukça önemli müdürlükleri bağlayarak, Belediye’de, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tasarrufa gidin talimatını kolayca uyguluyor.

Uzun yıllar boyunca devletin en önemli kurumlarından olan SGK’da hesap uzmanlığı görevinde bulunan Yılmaz, göreve başladığı andan itibaren yaklaşık 2 aydır Sivas Belediyesi’nde harcanan havlu kağıttan, araçların yakıtlarına, personelin iş giriş çıkış saatlerine, kullanılan A4 kağıt miktarına kadar vb. tamamını bir bir raporladı.

Başkan Bilgin ile önümüzdeki günlerde Sivas Belediyesinin israfa dönük tüm giderlerini sıfıra indirmesine kesin gözüyle bakılan Başkan Yardımcısı NecmettinYılmaz’ın da performansı kısa sürede göz doldurdu.

Büyük Sivas Haber
YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Sivas WhatsApp Grubuna Dahil Ol
Büyük Sivas Telegram Grubuna Dahil Ol