Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Müsrif Düşmanı Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Yılmaz

Müsrif Düşmanı Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Yılmaz
25 Mayıs 2019 - 16:32

Sivas‘ın kısa sürede gönlünü, aldığı kararlarla kazanan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in başarısının kaynağı şüphesiz ekibi… Bunların başında ise gelen isimlerden bir tanesi de Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Yılmaz…

Müsrif Düşmanı Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Yılmaz

Bilgin, Yılmaz’a, Sivas Belediyesi’nin, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Hal Müdürlüğü gibi oldukça önemli müdürlükleri bağlayarak, Belediye’de, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tasarrufa gidin talimatını kolayca uyguluyor.

Uzun yıllar boyunca devletin en önemli kurumlarından olan SGK’da hesap uzmanlığı görevinde bulunan Yılmaz, göreve başladığı andan itibaren yaklaşık 2 aydır Sivas Belediyesi’nde harcanan havlu kağıttan, araçların yakıtlarına, personelin iş giriş çıkış saatlerine, kullanılan A4 kağıt miktarına kadar vb. tamamını bir bir raporladı.

Başkan Bilgin ile önümüzdeki günlerde Sivas Belediyesinin israfa dönük tüm giderlerini sıfıra indirmesine kesin gözüyle bakılan Başkan Yardımcısı NecmettinYılmaz’ın da performansı kısa sürede göz doldurdu.

Büyük Sivas Haber

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]