SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Murat Toraman Milletvekili Aday Adaylığı ile ilgili Açıklama Yaptı!

Murat Toraman Milletvekili Aday Adaylığı ile ilgili Açıklama Yaptı!
Bu haber 26 Nisan 2018 - 17:43 'de eklendi

AK Parti’de uzun yıllar boyunca görev yapmış olan İl Genel Meclis Üyesi Murat Toraman, sosyal medya hesabından yayınladığı mesaj ile Milletvekilliğine Aday Adayı olmayacağını duyurdu. Murat Toraman Milletvekili aday adaylığı ile ilgili aday değilim dedi.

Murat Toraman Milletvekili Aday Adaylığı ile ilgili Açıklama Yaptı!

Toraman mesajında “Kıymetli hemşehrilerim; Yıllardır, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan AK Parti içerisinde Sandık Müşahitliği, Gençlik Kolları Başkanlığı, İl Başkan Yardımcılığı ve İl Genel Meclis Üyeliği gibi bir çok görevde bulundum.

Bugüne kadar adeta seve seve gençliğimizi feda ettiğimiz Partimize, bu davanın bir neferi olarak hangi görev verildiyse tüm gücümüzle çalışmaya gayret gösterdim.

Kamuoyunda hakkımızda oluşan Milletvekili Adaylığı ile alakalı beklentiyle ilgili şuan böyle bir düşüncemin olmadığını tüm gönüldaşlarımızın bilmesini isterim.

Başta Sivas’ımız olmak üzere özellikle Merkez Köylerimizde daha yapacak çok işimizin olduğunu, Allah ömür verirse, liderimizin izinde yola devam edeceğimizi tüm kamuoyuyla paylaşıyorum.

Özellikle şehrimiz Sivas başta olmak üzere, hizmet için yola çıkan tüm dava arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Büyük Sivas Haber


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA