Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


Sivas’ta Yaşayan Sivaslılar Karamollaoğlu’na Tepki Gösterdi


Sivas’ta Yaşayan Sivaslılar Karamollaoğlu’na Tepki Gösterdi
1443
30 Eylül 2019 - 17:10

İstanbul’da protesto edildiği esnada siz Sivaslıları temsil etmiyorsunuz diyen Karamollaoğlu için Sivas’ta Sivaslılara ne düşündükleri soruldu. Sivaslılar, bizde orada olsaydık aynı şeyi yapardık derken Sivas’ta yaşayan Sivaslıların da açık net tepkileri böylece ortaya koyulmuş oldu. Karamollaoğlu’nun bu görüntüleri izledikten sonra ise ne diyeceği merak ediliyor.

Sivas’ta yaşayan Sivaslılar, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun protestosuna, “Başkan yapmıştık bugün muhtar bile yapmayız, ihanet içerisinde, oteli de o yaktı” sözleri ile destek verdi.

“Başkan Yapmıştık Bugün Muhtar Bile Yapmayız Oteli de O Yaktı”

Yenikapı Miting Alanı’nda düzenlenen İstanbul Sivas Tanıtım Günleri etkinliğinde, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun sahneye çıktığı sırada hemşehrileri genel başkanı yuhalayarak protesto etmiş, Karamollaoğlu, tepkiler artınca etkinliği terk etmek zorunda kalmıştı.

Sivas yaşayan Sivaslılar da İstanbul’daki protestoya destek verdi. Sivaslılar yaptıkları açıklamalarda, “Hak etti. Sivaslı olmasıydı yine aynı tepki ile karşılaşırdı. İhanet içerisindedir. Milliyetçi-muhafazakar insanların oyunu olarak PKK ile iş yaptı. Onu Sivas’ta başkan seçmiştik şimdi muhtar bile seçmeyiz. Oteli de o yaktı, neden 2 Temmuz anmalarına da gelip katılmıyor. Bir sürü insan onun yüzünden suçsuz günahsız olmalarına rağmen hapislerde yatıyor” dediler. (İHA)

Büyük Sivas Haber


Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 110
  • Hayır --> 403
  • Karasızım --> 34
  • Fikrim Yok --> 23
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - buyuksivashaber@gmail.com