SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika

Sami Aydın : “Milli Birlik ve Beraberlik En Güçlü Silahtır”

Sami Aydın : “Milli Birlik ve Beraberlik En Güçlü Silahtır”
Bu haber 11 Ocak 2018 - 12:32 'de eklendi

Türkiye’nin bekası ve milletimizin birliği için 15 Temmuz hain darbe kalkışması başta olmak üzere, birçok hususta yerli ve milli duruşunu sergileyen devlet adamı Sayın Devlet Bahçeli, 2019 yılında gerçekleşecek seçimlerde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘ın yanında yer alacağını açıklayarak bir kez daha milletin gönlünde taht kurmuştur. Milli birlik ve beraberlik…

Sami Aydın : “Milli Birlik ve Beraberlik En Güçlü Silahtır”

Sayın Bahçeli’nin; “Cumhurbaşkanlığı seçiminde Yenikapı ruhuyla Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğiz.” açıklaması, Türkiye düşmanlarının yüzüne atılmış okkalı bir tokattır. Bu birlik ve beraberlik anlayışının ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşıyacağı ve 2023 hedeflerimize daha sağlam adımlarla ulaştıracağı muhakkak bir gerçektir. Zira milli birlik ve beraberlik en güçlü silahtır.

Şahsi veya parti çıkarlarını bir tarafa koyarak, ‘önce vatan ve millet’ diyen Sayın Bahçeli’ye bir kez daha şahsım ve hizmet etmekten onur duyduğum Sivas halkı adına teşekkür ediyor, ‘Rabbim ülkemizin ve aziz milletimizin yar ve yardımcısı olsun’ diyorum.

Kaynak : sivas.bel.tr
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA