Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Büyükşehir Belediyesi’ne Sivaslı Mesut Özarslan Genel Müdür Oldu!

Büyükşehir Belediyesi’ne Sivaslı Mesut Özarslan Genel Müdür Oldu!
03 Temmuz 2020 - 12:06

Sivaslı Mesut Özarslan BELKO Genel müdür olarak atandı. Mesut ÖZARSLAN Ankara Büyükşehir Belediyesi BELKO Genel Müdürlüğü’ne ataması gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediyesi’ne Sivaslı Mesut Özarslan Genel Müdür Oldu!

İYİ Parti Ankara Milletvekili adayı olan aynı zamanda PORTAŞ Genel müdürlüğü de yapan Özarslan Ankara büyük şehir belediye başkanı Mansur Yavaş’ın isteği ile BELKO Genel müdürlüğüne getirildi

Mesut Özarslan Kimdir ?

1976 yılında Sivas’ta doğan MesutÖzarslan ilk, ortaöğretim ve liseyi Sivas’ta tamamladı.

Üniversite eğitimine Konya Selçuk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden devam eden MesutÖzarslan 1999 yılında mezun olduktan sonra yüksek lisan eğitimini de burada tamamlayarak yine aynı üniversitede Akademik kadroda görev almaya başladı.

Buradaki görevini kendi isteği ile bırakan Özarslan, Eylül 2002 tarihinde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve (TOKİ) Altyapı ve Zemin Etüd Şube Müdürülüğü görevine başladı.

Ardından Başbakanlık Pakistan Deprem Bölgesi Koordinatörü olarak görev yaptıktan sonra kendi kurmuş olduğu A.Ş.’de yönetim kurulu başkanı olarak iş hayatında başarılı bir yer edindi.

MesutÖzarslan aynı zamanda 27. dönem İYİ Parti Ankara milletvekili adayıdır.

Büyük Sivas Haber

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]