SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

100 Dolar Bozdurana Künefe İkramı

100 Dolar Bozdurana Künefe İkramı
Bu haber 14 Ağustos 2018 - 14:31 'de eklendi

Hainlerin Türkiye’nin ekonomisine oynadığı oyunu bertaraf etmek için Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın dolarların liraya çevrilmesi çağrısı bulundu. Başkan Erdoğan’ın çağrısının ardından harekete geçen bazı duyarlı vatandaşlar dolarlarını bozdurdu. Esnaflar ise Başkan Erdoğan’a tam destek vererek çeşitli kampanyalar başlattı. 100 dolar bozdurana künefe ikramı….

100 Dolar Bozdurana Künefe İkramı

İlimizde faaliyet gösteren Aksu Kafe işletmecisi Ender Olgaç, duyarlılık göstererek 100 ve üzeri dolar bozduran vatandaşlara künefe ikram edeceğini söyledi. Dövizdeki artışın ardından özellikle Başkan Erdoğan’ın ‘Yastık altı dövizinizi bozdurun’ çağrısının ardından Türkiye’de yaşayan vatandaşların ekonomi üzerine oynanan oyunlara izin vermemesi gerektiğini vurgulayan Aksu Kafe işletmecisi Ender Olgaç, “Türkiye’mi kimse yıkamaz. Hainlerin alçakların tüm girişimlerine rağmen yıkılmadık. Gerektiğinde servetimizi de canımızı veririz. Birlik olalım düşmanlara fırsat vermeyelim” dedi. Aksu Park içerisinde faaliyet gösteren işletmesinde 100 dolar bozdurduğuna dair belge getiren herkese künefe ikramında bulunulacağını aktaran Olgaç, “Başkan Erdoğan’ın çağrısıyla harekete geçtik. Kendi işletmemizde küçük de olsa bir kampanya yapmak istedik. Benden duyan diğer arkadaşlara örnek olmayı amaçlıyoruz. 100 dolar bozdurup belgesini getiren herkese künefe hediyemiz olacak. Ekonomiye bir katkımız olsun dedik. Unutturmamak ve vatandaşları da bu konuda gayretlendirmek istiyoruz. Dövizdeki yükseliş hayatın her alanını etkiledi. Esnaf arkadaşlarımızın da elinden ne geliyorsa Türk Lirası seferberliğine ortak olmasını istiyoruz. Bu destek aslında hepimizin iyiliği için büyük önem arz ediyor. Emin olun Müslümanın Müslümandan başka dostu yok” ifadelerini kullandı. (Memleket)

Büyük Sivas Haber

 

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER