REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Kullanımı Çok Kolay Kolaj Yapma Programları Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel HaberlerBüyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

17 Ekim 2021 - 14:04

Kullanımı Çok Kolay Kolaj Yapma Programları

Son Güncelleme :

15 Temmuz 2021 - 18:40

Kullanımı Çok Kolay Kolaj Yapma Programları

Kullanımı Çok Kolay Kolaj Yapma Programları

Fotoğraf kolajları bugünlerde çok popüler. Sosyal medya bunlarla dolup taşıyor. Hemen hemen her reklamda karşımıza çıkıyorlar. Ayrıca, potansiyel müşterilere en son tasarım çılgınlıklarından haberdar olduğunuzu göstererek, çevrimiçi portföy web sitenize harika bir katkı sağlarlar.

Kendiniz için trende girmek istiyor ancak en iyi fotoğraf kolajı oluşturucusunun ne olduğundan emin değil misiniz? Elbette Photoshop’ta bir kolaj oluşturabilirsiniz, ancak kullanımı hem kolay hem de eğlenceli tonlarca başka kolaj uygulaması ve çevrimiçi kolaj oluşturucu varken neden uğraşasınız ki?

Kolaj kreasyonlarınızı oluşturmak için kullanabileceğiniz birkaç kolaj oluşturucu programı bir araya getirdik.

InVideo

InVideo, herkesin dakikalar içinde slayt gösterileri ve video kolajları oluşturmasına olanak tanıyan en sezgisel, esnek ve kullanıcı dostu video kolaj yapma programlarından biridir. Bu araç, hem resimler hem de videolar ile çevrimiçi kolajlar oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, hayranlık uyandıran animasyonlar ve efektlerle video kolaj içeriğine modaya uygun metin eklemeyi de destekler.

InVideo, video düzenlemeyi hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı hale getiren 4000’den fazla özenle seçilmiş hazır şablona sahiptir! Ve 7/24 müşteri desteği, müşterilerini her zaman mutlu ve memnun tutan bir şeydir.

PicMonkey

PicMonkey çok yönlü harika bir fotoğraf düzenleyicidir ve hem ızgaralı çevrimiçi fotoğraf kolajları hem de serbest stil sürümleri oluşturmanıza olanak tanır. İstediğiniz kadar yaratıcı olabilirsiniz! Birkaç farklı filtre ve metin seçeneğiyle birlikte oynamak için klasikten ressamlığa kadar 50’den fazla efekt vardır.

Bu fotoğraf kolajı uygulaması, sosyal medyada çalışıyorsanız veya ilgi çekici içerik oluşturmak için başkalarıyla işbirliği yapıyorsanız ilginizi çekebilecek ekstra bir özelliğe sahiptir. Ayda 25 doların biraz üzerinde bir ücret karşılığında, ekip özelliklerini kullanma seçeneğiniz vardır. Bu, Pro seçeneklerinden (yani sınırsız Hub depolaması ve bilgisayarınızdaki tam anlamıyla herhangi bir yazı tipine erişim) her şeyi içerir, ancak aynı zamanda yönetim araçlarına ve bir grup indirimi elde edersiniz.

Satın almaya karar vermeden önce PicMonkey’i bir haftalık ücretsiz deneme teklifiyle test edin ve sizin ve ekibiniz için işe yarayıp yaramayacağını görün.

PicCollage Grid and Photo Editor

PicCollage Uygulaması yalnızca kolaj yapmak için değil, hikayeler, duvar kağıtları ve kartlar için de kullanılabilir. Uygulamada, çıkartmalar ve şenlikli arka planlarla birlikte 100’den fazla fotoğraf ızgarası mevcuttur. PiCollage uygulaması kolajlarınızı kırpmak, çizmek ve süslemek için de kullanılabilir. Uygulamada, fotoğraflarınızı otomatik olarak düzenleyebilen anlık düzen özellikleri vardır. Uygulamadaki kolajlar, tebrik kartları şeklinde basılabilir veya özel bir telefon kılıfına dönüştürülebilir. Uygulamanın premium sürümü ile fotoğraflardan reklamları ve filigranı kaldırabilir ve daha fazla özellik elde edebilirsiniz.

Canva Collage Templates

Canva fotoğraf kolaj yazılımıyla tasarımları özelleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Pek çok farklı şablon mevcut ve kolajlarınıza her türden simge ve kenarlık ekleyebilirsiniz. Canva’nın en iyi özelliklerinden biri, eserinizi PNG, JPG ve PDF dahil olmak üzere birkaç farklı biçimde indirebilmenizdir.

Ek bir bonus olarak, bu uygulama kırpma işaretlerinin yanı sıra taşma alanı eklemenize olanak tanır. Fotoğraf kolajınızı o kadar çok seviyorsanız ve bastırmak istiyorsanız, hazırsınız demektir.

PhotoGrid

Sosyal medya gönderilerinizle yaratıcı olmaktan gerçekten hoşlanıyorsanız, bu sizin için en iyi fotoğraf kolajı oluşturucudur. Fotoğraflarınızı klasik tablolara dönüştürün veya peri prenses filtreleri ekleyin ve ardından kreasyonlarınızı Snapchat, Facebook, Instagram ve daha fazlasında paylaşın. 300’den fazla farklı ızgara düzeni arasından seçim yaparak kolajınıza 15 adede kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

Ekstra ışıltı için animasyonlu GIF seçenekleri bile var. Meme yapmayı sever misiniz? PhotoGrid de bunun için harika. Hatta hem dikey hem de yatay, eski tarz film şeridi tarzı çevrimiçi fotoğraf kolajları oluşturmanıza olanak tanır! Bir şeyleri bulanıklaştırabilir, grafiti ve çıkartmalar ekleyebilir ve hatta videoyu entegre edebilirsiniz.

Diptic

Videoları ve fotoğrafları tek bir süslü kolaj çerçevesine entegre etmenin eğlenceli bir yolunu arıyorsanız Diptic’i deneyin. Bu fotoğraf kolajı uygulaması, her türden farklı şablon, çerçeve ve yazı tipiyle gerçekten ilgi çekici içerikler oluşturmanıza olanak tanır. 190’dan fazla farklı düzen seçeneği, çok sayıda muhteşem yazı tipi, yüksek çözünürlüklü dışa aktarma ve 14 farklı filtreye sahiptir. Hatta kareler arasında medya değiş tokuşu yapabilirsiniz, bu nedenle video klipleri entegre etmek (ve müzik eklemek!) havadar bir rüyadır. Hepsinden iyisi, tutam yakınlaştırma arayüzü çok kullanıcı dostudur, bu nedenle her yaştan ve beceri grubundan insan onu kullanmaktan keyif alabilir.

Photovisi

Gerçekten harika görüntüler oluşturmayı hedefliyorsanız ancak düzenleme konusunda iyi değilseniz, Photovisi’ye göz atın. Bu web tabanlı uygulamanın kullanımı son derece kolaydır ve çevrimiçi fotoğraf kolajınızı bir tebrik kartına veya afişe dönüştürme seçeneği sunar. Tatil görüntülerini arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak ve hatta geri döndüğünüzde basılı bir takvime (hatta basılı bir düğün davetiyesi) dönüştürmek için en iyilerini almak için harikadır.

Photovisi çok sayıda harika şablona sahip olsa da, herhangi bir fotoğraf düzenlemesi yapmanıza izin vermez. Ayrıca, üzerinde filigran olmadan fotoğraf kolajınızı gerçekten indirmek için Premium plan için ödeme yapmanız gerekir.

REKLAM ALANI - ARAYIN 05444331555

(800x180px)

Sivas ve İn Anadolu'nun En Çok Takip Edilen Portalına Uygun Maliyetlerle Reklam Verin! Hergün Sizi 100 Bin Kişi Görsün

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.