Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel HaberlerAK Parti Sivas il Genel Meclis Üyeleri Köyleri Ziyaret Ediyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AK Parti Sivas il Genel Meclis Üyeleri Köyleri Ziyaret Ediyor
4 Kişi Okuyor
06 Haziran 2018 - 16:36

AK Parti Sivas İl Genel Meclis Üyeleri 24 Haziran seçimleri kapsamında köy ziyaretlerini sürdürüyor. Meclis üyeleri Ferhat Ünsal, Mustafa Yılmaz ve Murat Toraman seçim çalışmaları kapsamında Ayli, Eskiköy, Söğütçük, Kayadibi, Hanlı, Kızılova, Kızılöz, Çongar, Karalar, Gazibey ve Güney Köyleri ziyaret etti.

AK Parti Sivas il Genel Meclis Üyeleri Köyleri Ziyaret Ediyor

Son olarak Güney köyü muhtarlığı önünde düzenlenen iftar programına katılan meclis üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Soysal, birim müdürleri, protokol üyeleri ve köyde yaşayan vatandaşlarla birlikte düzenlenen iftar programına katıldı.

Gerçekleştirdikleri çalışmayı Meclis üyesi Ünsal Sosyal medya hesabından “Bu günki seçim çalışmalarımızı ilbey köylerimizi gezerek muhtarlarımız ile köylerimizin sorunlarını dinledik ve Cumhurbaşkanımıza ve Ak partimize desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen köylülerimize bir kez daha desteklerini istedik. Çok şükür köylerimizin destekleri bizimle.” mesajıyla duyurdu.

Büyük Sivas Haber

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 136
  • Hayır Aday Olmamalı --> 522
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558