SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika

Kanal 58 “Konu Konuk Gündem” Programında Bu Hafta

Kanal 58 “Konu Konuk Gündem” Programında Bu Hafta
Bu haber 10 Kasım 2017 - 12:06 'de eklendi

Kanal 58 “Konu Konuk Gündem” programında bu hafta, Cumhuriyet Üniversitesi, Sivas’ın sorunları, dedikodu ve güncel konular tartışılacak….

“Anadolu’nun Yükselen Sesi” sloganıyla yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden Kanal 58, gerek haberleri gerekse yeni programlarıyla izleyicilerin vazgeçilmez kanalı haline geldi.

Yeni yayın döneminde birçok yenilik getiren ve kadrosunu her geçen gün güçlendiren Kanal 58, bu kapsamda her Cuma günü saat 21.00’da “Konu Konuk Gündem” isimli programını yayın hayatına geçirdi.

Canlı yayında ülke ve Sivas gündeminin değerlendirildiği programın moderatörlüğünü Ebubekir Tağızade üstlenirken, konukları ise her hafta Büyük Gazetesi/Ege’de İzmir Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sercan Çetinel ve İHA Sivas Bölge Haber Müdürü Uğur Yiğit oluyor.

Genç gazetecilerin yorumuyla izleyicileri ekrana kilitleyen “Konu Konuk Gündem” programı, her Cuma Saat 21.00’da Canlı Yayınla sizlerle birlikte.

CANLI YAYINA BAĞLANMA

Sizlerde Cuma günleri 21.00 saatlerinden itibaren, gerek sosyal medya hesaplarınızdan #GençGazetecilerCevaplıyor hashtagi, gerek özel mesaj yolu, gerekse canlı telefon bağlantısı ile sorularınızı sorarak gündeme taşıyabilirsiniz…

GEÇEN HAFTAKİ PROGRAM

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA