DOLAR27,1479% 0.08
EURO29,0073% 0.11
STERLIN33,2632% -0.3
FRANG29,9750% -0.04
ALTIN1.680,29% 0,34
BITCOIN727.9820.25

Vali Gül, Kitap Okuma Yarışması Ödül Törenine Katıldı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Vali Gül, Kitap Okuma Yarışması Ödül Törenine Katıldı
blank
blank

Sivas Valisi Davut Gül, Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kitap okuma yarışması ödül törenine katıldı.

Vali Gül, öğrencilere kitap okumayı sevdirmek, bilgi, birikim ve ufuk kazandırmak, onların milli ve manevi değerlere olan duyarlığını arttırmak amacıyla Sancaktepe Belediyesi, Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Sancaktepe İmam Hatipliler Derneği, Medeniyet Yolcuları Vakfı ve Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği “6. Kutlu Kitap Okuma Yarışması” ödül törenine katıldı.

Vali Gül, Kitap Okuma Yarışması Ödül Törenine Katıldı

Programda konuşan Gül, yarışmaya katılan herkesin önemli kazançlar elde ettiğini belirterek organizasyonu düzenleyen Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’e teşekkür ederek, “Sacaktepe’yi imar ederken aynı zamanda da nesli inşa etmeye çalışıyor. Bu açıdan da çok çok önemli. İyi bir hemşehri, iyi bir belediye başkanı olduğunu biliyorduk. Şimdi de gerçekten sorumluluk sahibi ve sosyal sorumluluk projelerine vermiş olduğu destekle kendi kişiliği, kimliğini bir kez daha öğrenmiş olduk.” dedi.

Konuşmaların ardından Vali Gül, dereye giren öğrencilere umre hediye etti.

Programa Belediye Başkanı Sami Aydın, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Sancaktepe İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Erdem ile diğer davetliler katıldı.

blank
blank

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.