Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Kişiye Özel Tesbih

Kişiye Özel Tesbih
24 Ağustos 2020 - 11:43

Bazı aksesuarlar vardır ki hiçbir zaman popülerliğini yitirmez ve özel anlamlar taşır. Tesbih tam da bunlardan bir tanesidir. Temelde dini ritüelleri karşılamak için ortaya çıkan tesbih, asırlardır hemen her toplumda varlığını devam ettirmiş, günümüzde özellikle erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından birisi haline gelmiştir.

Her ne kadar tesbih dendiğinde ilk akla gelen erkekler olsa da tesbih hayranı pek çok kadın da bulunuyor. Koleksiyonunu oluşturanlar dahi oluyor. Dolayısıyla hem kullanmak hem de hediye etmek için tesbihlerden yararlanabilirsiniz. Hele bir de kişiye özel tesbihimal eden yerlerden satın alırsanız çok daha özel bir hediye oluşturmuş olursunuz. İsim ya da herhangi bir simge ile kişisel bir hediye ortaya çıkarabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kişiye Özel Tesbihler

kişiye özel tesbih, çeşitleri konusunda DergahTesbih firması son derece profesyonel çözümler üretiyor. Firma geniş ürün yelpazesi ile satış yapıyor ve bütün ürünlerini garantili olarak size ulaştırıyor. Web sayfası üzerinden dilediğiniz yerden sipariş verebiliyor ve kısa sürede adreslerinizde ürünlerinizi teslim alabiliyorsunuz.

DergahTesbihfirmasının kategorilerinden bazılarını şunlar oluşturuyor:

Kehribar tesbihler,
Oltu taşı tesbihler,
Gümüş tesbihler,
Kuka tesbihler,
Doğal taş tesbihler,
Katalintesbihler,
Hayvansal tesbihler,
99’luk tesbihler.

Her kategori içerisinde onlarca farklı model bulunuyor ve özel işlemelerle herkesin hayran olacağı alternatifler sunuluyor. Tane ölçüleri ve şekilleri ile çeşitli modeller ortaya çıkarıldığı gibi imame ve püskül gibi alternatiflerle rahatlıkla tarzınızı elde edebiliyorsunuz.

Kişiye Özel Tesbih Almanın En Kolay yolu

Firma, kişiye özel tesbihimalatında imame, püskül, püskül ucu gibi alanlara isim yazabiliyor, harf ekleyebiliyor, slogan, bir mesaj yerleştirebiliyor. Bu konuda herhangi bir sınırlama yok. Siz ne isterseniz onu yazıyorlar. Sonuç olarak da karşınızdaki kişilere duygu ve düşüncelerinizi rahatlıkla yansıtacak, uzun yıllar parmaklarında hoş bir eda bırakacak çözümler üretiyorlar. Beğendiğiniz her model ve tesbih türünü kişiye özel yapabiliyorlar.

Firmanın sayfasından alışveriş yapmak oldukça kolay. www.dergahtesbih.com web sitesi üzerinden firmanın ürünlerine ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyat avantajlarıyla satın alarak ister kendinize ister sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]