SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

“Sivas Kayseri’nin Mahallesi Oldu” Cümlesine Karasu’dan Eleştiri

“Sivas Kayseri’nin Mahallesi Oldu” Cümlesine Karasu’dan Eleştiri
Bu haber 19 Haziran 2018 - 17:42 'de eklendi

Cumhuriyet Halk Partisi 1. Sıra milletvekili adayı Ulaş Karasu dün akşam Büyük Sivas Medya Grubu Koordinatörü Cemil Duymaz’ın sunduğu ve Kanal 58’de canlı olarak yayınlanan Seçim 2018 programına katıldı.

“Sivas Kayseri’nin Mahallesi Oldu” Cümlesine Karasu’dan Eleştiri

Seçim sürecini değerlendiren Ulaş Karasu, ilçelerde yaptığı mitinglerdeki katılımın ve seçmen ziyaretlerindeki ilginin kendisini 24 Haziran akşamı için umutlandırdığını ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidara yürüdüğünü iddia etti.

Sivas’ın sorunlarına da değinen Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adayı UlaşKarasu en büyük problemin yatırımcıyı çekecek teşviklerden Sivas’ın yoksun olmasını gösterdi.  İktidara geldikleri takdirde özellikle Sivas’a devlet yatırımlarını getireceklerini söyleyen UlaşKarasu “ Sivas ekonomik olarak kaybettiği kanı yeniden kazanacaktır” dedi.

Ayrıca UlaşKarasu Sivas Milletvekili Mehmet Habib Soluk’un “Sivas Kayseri’nin Mahallesi oldu” ifadelerine de canlı yayınlanan programda cevap verdi. Cevabın ayrıntılarını ve daha fazlasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER