Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler“Sivas Kayseri’nin Mahallesi Oldu” Cümlesine Karasu’dan Eleştiri

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“Sivas Kayseri’nin Mahallesi Oldu” Cümlesine Karasu’dan Eleştiri
14 Kişi Okuyor
19 Haziran 2018 - 17:42

Cumhuriyet Halk Partisi 1. Sıra milletvekili adayı Ulaş Karasu dün akşam Büyük Sivas Medya Grubu Koordinatörü Cemil Duymaz’ın sunduğu ve Kanal 58’de canlı olarak yayınlanan Seçim 2018 programına katıldı.

“Sivas Kayseri’nin Mahallesi Oldu” Cümlesine Karasu’dan Eleştiri

Seçim sürecini değerlendiren Ulaş Karasu, ilçelerde yaptığı mitinglerdeki katılımın ve seçmen ziyaretlerindeki ilginin kendisini 24 Haziran akşamı için umutlandırdığını ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidara yürüdüğünü iddia etti.

Sivas’ın sorunlarına da değinen Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adayı UlaşKarasu en büyük problemin yatırımcıyı çekecek teşviklerden Sivas’ın yoksun olmasını gösterdi.  İktidara geldikleri takdirde özellikle Sivas’a devlet yatırımlarını getireceklerini söyleyen UlaşKarasu “ Sivas ekonomik olarak kaybettiği kanı yeniden kazanacaktır” dedi.

Ayrıca UlaşKarasu Sivas Milletvekili Mehmet Habib Soluk’un “Sivas Kayseri’nin Mahallesi oldu” ifadelerine de canlı yayınlanan programda cevap verdi. Cevabın ayrıntılarını ve daha fazlasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 135
  • Hayır Aday Olmamalı --> 519
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558