SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Aydın “Yenilenen Kadrolarımızla Hedeflenen Türkiye’ye Ulacağız”

Aydın “Yenilenen Kadrolarımızla Hedeflenen Türkiye’ye Ulacağız”
Bu haber 06 Ekim 2017 - 10:21 'de eklendi

Hafta sonunda yapılan genel kurul sonrasında AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı’na seçilen Tarık Eminoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ilk ziyaretlerini Belediye Başkanı Sami Aydın’a yaptı. Başkan Aydın, “yenilenen Kadrolarımızla hedeflenen, arzu edilen Türkiye’ye ulaşacağız.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul sonrasında AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı’na seçilen Tarık Eminoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret etti. Burada Başkan Aydın ile bir süre sohbet eden Eminoğlu yapmayı planladığı çalışmalar hakkında Başkan Aydın’a bilgi verdi.

Ziyarette konuşan Eminoğlu, “Siz bizim kurucu il başkanımızsınız. Bu anlamda teşkilat anlamında ağabeyimizsiniz. Şu anda belediye başkanımızsınız. Şehrimize yaptığınız çalışmalar, katkılar herkesçe malum Sivas’ta bunu biliyor. Biz de bu anlamda seçildikten sonra ilk ziyaretimizi size yapmak istedik.” dedi.

Başkan Aydın da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “AK Parti Merkez İlçe teşkilatımız yeni kongreden çıktı ve Merkez İlçe Başkanımız olarak da Tarık Eminoğlu tespit edildi, delegeler tarafından seçildi. Öncelikle Tarık Bey’e ve ekibine başarılar diliyorum. Nezaket gösterdiler bizi ziyarete geldiler.” ifadesini kullandı.

Ak Parti’nin Sivas’ta kurucu başkanı olduğunu hatırlatan Başkan Aydın, “Bu benim için bir iftihar vesilesidir, gurur duyuyorum. İnşallah yaşamım boyunca da gurur duyacağım.” diyerek, “Biz siyaseti her zaman millete, topluma hizmetin bir aracı, vasıtası olarak gördük. Dolayısıyla bu ülkeyi layık olduğu yere taşımak, dünyada İslam ülkelerin birliğini beraberliğini sağlamak, Türkiye’nin güçlü bir ülke olmasını, dünyada söz sahibi bir ülke olmasını hedefleyen bir anlayış ile yola çıktık ve bugün de gelinen noktada çok önemli aşamalar kaydedildiği bir gerçek. Ama daha yapmamız gereken de çok iş var. İşte yenilenen kadrolarımızla hedeflenen, arzu edilen Türkiye’ye ulaşacağız.” ifadesini kullandı.

Siyasette kişilerin menfaati, kişilerin bireysel başarısı çok önemli değil diyen Başkan Aydın, “Bunlar küçük düşünenler için önemli olabilir ama dava adamı olmak, hedef adamı olmak önemlidir. Ben inanıyorum ki; yeni göreve gelen arkadaşlarımız Tarık Eminoğlu başta olmak üzere bu anlayışla çalışırlar. Daha önceki İlçe Başkanımız Ahmet Kuzu beye ve ekibine de teşekkür ediyorum. Onlar çalıştılar, bugün bayrağı yeni ekibe devrettiler.” şeklinde konuştu.

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER