REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler



BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Kadir Boztepe Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar odasını ziyaret etti

Kadir Boztepe Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar odasını ziyaret etti
08 Ekim 2020 - 16:24

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Kadir Boztepe ve beraberindeki kurum çalışanları, Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar odasını ziyaret etti.

Kadir Boztepe Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar odasını ziyaret etti

(SGK) İl Müdürü Kadir Boztepe ziyarette yaptığı konuşmasında, “Esnaf ve sanatkarlarımızın sosyal güvencesi başta olmak üzere sorunlarıyla kurum olarak yakından ilgileniyoruz. Mağdur olmamaları için de sürekli istişareler yaparak çözüm üretiyoruz. Her zaman esnaf teşkilatımız ile de işbirliği içerisindeyiz.,’’ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Mehmet AKGÜL ise “esnaflarımızın sıkıntıları, problemleri nelerdir, çözümü konusunda ne gibi çalışmalar yapabiliriz, bu süreci esnafımız nasıl sıkıntısız geçirir, müdürümüzle görüş alışverişinde bulunduk. Sosyal Güvenlik Kurumu doğumumuzdan ölüme kadar her zaman bizlere yardımcı olmaktadır.

Esnaf teşkilatı olarak sosyal güvenlik kurumundan ve çalışmalarından memnunuz. Kurum müdürümüz ve çalışanları esnafımızın sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Kurum ile olan işbirliğimiz sayesinde, esnafımızı mağdur olmasın diye çalışmalarımızı yürütüyoruz.” dedi

Ayrıca Başkan AKGÜL, Kurum Müdürü  Boztepe’ye ve çalışanlarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Büyük Sivas Haber

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]