Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Sivas Kent Meydanı’nda Atatürk Büstü Önünde Kadın Bileklerini Kesti


Sivas Kent Meydanı’nda Atatürk Büstü Önünde Kadın Bileklerini Kesti
746
10 Ocak 2020 - 12:31

Sivas’ta geçtiğimiz günlerde Sivas Valiliği karşısında ki havuzda bileklerini kesen 18 yaşındaki kadının ardından şimdi de meydanda bulunan Atatürk Büstü önünde 17 yaşında bir kız çocuğu bileklerini kesti.

Sivas Kent Meydanı’nda Atatürk Büstü Önünde Kadın Bileklerini Kesti

Görgü tanıklarının ifadelerine göre şuan hastane de olan ve hayati tehlikesi olmayan kadının neden intihar girişiminde bulunduğu bilinmiyor.

Kadın bileklerini kestikten sonra çevredekilerin yardımıyla Ambulans beklenmeden hastaneye ulaştırılan kadına erken müdahale hayatını kurtarırken olayla ilgili inceleme devam ediyor.

BENZER OLAY HAFTA BAŞINDA DA GERÇEKLEŞMİŞTİ

Hafta başında iddialara göre, kadın Sivas Valiliği’nden iş talep etti. Gerçekleştirdiği görüşmeden olumlu yanıt alamayan kadın Valilik binasından çıkarak önce trafiği aksattı. Daha sonra havuza ulaşarak çevreye bağırmaya başladı.

Elinde kesici alet olan kadın bileklerini kesti. Olay yerine çağırılan ambulans ve güvenlik güçleri olaya müdahale etti.

Hastaneye götürülen kadının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]