SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Suşehri’nde İstişare Toplantısı

Suşehri’nde İstişare Toplantısı
Bu haber 16 Nisan 2018 - 16:06 'de eklendiSuşehri ilçesinde sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla istişare toplantısı düzenlendi.

İstişare Toplantısı

Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, belediye sosyal tesislerinde gerçekleştirilen programda yaptığı konuşmada, sivil toplum kurulu temsilcileriyle ilçe gündemini değerlendirmek için bir araya geldiklerini söyledi.

Toplantının faydalı geçtiğini dile getiren Yüksel, “İlçemiz, bölgemiz ve vadimiz adına güzel düşüncelerin ortaya çıkması bizleri fazlası ile mutlu etmiştir. Bu tür etkinliklerimiz devam edecektir. Katılım sağlayan sivil toplum kuruluşlarımızın başkan ve yöneticilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Yüksel, 2018 yılının güzel hizmetlerle geçeceğini ifade ederek, ilçeye 3 park yapacaklarını, bu parkların proje çalışmalarının tamamlandığını ve kısa sürede yapımına başlanacağını aktardı.

AK Parti Suşehri İlçe Başkanı Mustafa Uğurlu ise Suşehri Timur karabal Meslek Yüksek Okuluna iki yeni bölüm açılacağını müjdeleyerek, “İlçemizin geleceği, güzel hizmetlerin gelmesi için tüm girişimleri yapıyoruz.” diye konuştu.(AA)

Sivas Haberleri


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA