SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

İdam Cezasının Getirilmesi İçin imza Kampanyası

İdam Cezasının Getirilmesi İçin imza Kampanyası
Bu haber 06 Temmuz 2018 - 13:37 'de eklendi

Sivas’ın Şarkışla ilçesinde çocuk istismarcıları, tecavüzcüler ve vatan haini ilan edilenlerin idam edilmesi için imza kampanyası başlatıldı.

İdam Cezasının Getirilmesi İçin imza Kampanyası

Şarkışla Alperen Ocakları tarafından başlatılan kampanya kapsamında Cumhuriyet Caddesi eski belediye binası yanında kurulan stantta, idam cezası isteyen vatandaşlar imza attı.

Alperen Ocakları Başkanı Mehmet Şimşek, yaptığı açıklamada, Çocuk istismarıyla ilgili haberleri basından takip ettiklerini ve bu tarz vakanların artık yaşanmaması için bu kampanyayı başlattıklarını söyledi.

Bu haberlerin kendilerini iğrendirdiğini söyleyen Şimşek, “Vatan hainlerine, çocuk istismarı yapan sapıklara idam cezası istiyoruz.” dedi.

Şimşek, imza kampanyasının iki gün süreceğini dile getirerek, “Cumartesi günü saat 18.00’de Şehitler Meydanında basın açıklamamız olacaktır. Şarkışla halkının duyarsız kalmayacağını ümit ediyoruz. Hayatını kaybeden çocuklarımıza Allah’tan rahmet ailelerine sabır diliyoruz.” ifadelerini kullandı.  (AA)

Büyük Sivas Haber

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER