Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

il Başkanı Hakan Aksu ‘nun Gecesi Gündüzü Yok! Diğer Kademeler?

REKLAM ALANI

(750x150px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
il Başkanı Hakan Aksu ‘nun Gecesi Gündüzü Yok! Diğer Kademeler?
1.881
23 Eylül 2018 - 19:00

Teşkilatı adeta bitiren, etkisiz ve pasifliği ile Sivaslının diline pelesenk olmuş eski başkan Ziya Şahin’in ardından göreve atanan il Başkanı Hakan Aksu gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

il Başkanı Hakan Aksu’nun Gecesi Gündüzü Yok! Diğer Kademeler?

Ziya Şahin’in pasifliğini kendisine örnek alan Merkez İlçe Başkanlığı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları, Hakan Aksu’nun İl Başkanlığı döneminde zorlanıyor.

Adeta yatışta olan İlçe Başkanlığı ve yan kuruluşlardan, AK Partililer yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışma ve gayret görmek istiyor.

Haber kaynaklarımızdan, Hakan Aksu’nun şuan sabrettiği, çalışmayan Merkez İlçe Başkanlığı ve yan kuruluşlarda böyle devam ederse tasarrufa giderek Genel Merkezden değiştirilmeleri yönünde talepte bulunacağı öğrenildi.

Görevinden ayrılan Burak Kuruçay’dan sonra Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Ahmet Duman, Semiha Ekinci’nin milletvekili adaylığı sonrası göreve atanan Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat ve göreve geldiğinden bu yana hiç bir varlık gösteremeyen Tarık Eminoğlu geçtiğimiz seçimlerde adeta hiç ortalarda görünmeyerek AK Parti’nin 4’ten 3’e düşen Vekil sayısında büyük pay sahibi oldular.

Yaklaşan Yerel Seçimlerde benzer bir sıkıntıya girmemek için İl Başkanı Aksu, kendisi gibi çalışkan bir teşkilat kurmayı hedefliyor ve çok kısa sürede bununla ilgili çalışmalarına başlayacak.

Büyük Sivas Haber


23 Haziran 2019 Yerel Seçim Anketi – İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı

23 Haziran 2019 Yerel Seçim Anketi - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı

  • Millet İttifakı - Ekrem İmamoğlu --> 358
  • Cumhur İttifakı - Binali Yıldırım --> 274
  • Diğer --> 4
  • Hiçbiri --> 10
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58