DOLAR 20,6756 % 0.82
EURO 22,5979 % 1.07
STERLIN 26,1468 % 1.1
FRANG 22,8288 % 0.59
ALTIN 1.301,05 % 1,02
BITCOIN 27.610,79 -0.641

ibrahim Keleş Köşe Yazılarıyla buyuksivas.com’da

Yayınlanma Tarihi : Google News
ibrahim Keleş Köşe Yazılarıyla buyuksivas.com’da
blank
blank

ibrahim Keleş, yazılarıyla artık Büyük Sivas’ta… Sivas’ın 28 Şubat 2017 tarihinden bu yana haber alma özgürlüğüne önemli ölçüde katkı sağlayan www.buyuksivas.com günlük ortalama portal, sosyal medya vb. ortamlarda 60 bin görüntüleme ile Türkiye’nin sayılı bölgesel haber portallarından biri haline geldi.

Gerek çeşitli ajanslardan gerekse özel haberlerimizle, Sivas ve İç Anadolu Bölgesinde yaşanan gelişmeleri ve ülke gündeminde yaşanan önemli olayları www.buyuksivas.com ve 2012 yılından bu yana da Büyük Sivas Şehir ve Yaşam Dergimiz aracılığı ile sizlere ulaştırdık.

Haftaya Android tabanlı uygulamamızla da haberlerimizi ve köşe yazarlarımızın yazılarını takip edebileceksiniz… En kısa sürede de İOS tabanlı telefonlar için mobil uygulamamız sizlerin hizmetinde olacak.

Tüm bunların yanı sıra ise birbirinden farklı branşlarda hizmet veren köşe yazarlarımız, gerek kendi mesleki dallarında gerekse yerel ve ülke gündemi hakkında görüşlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

ibrahim Keleş Büyük Sivas’ta

Bu kapsamda bizlerde sizler için köşe yazarları ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Birbirinden değerli köşe yazarlarımızın arasına bugün itibariyle A Haber Strateji Uzmanı olan ve birçok programlara konuk olarak katılan ayrıca Ülke TV’de yayınlanan “Odak Noktası” programının katılımcısı olan İbrahim Keleş, “FETÖ, terör, strateji, ülke gündemi” gibi birçok başlık altında yazılarıyla www.buyuksivas.com’da olacak.

İbrahim Keleş Kimdir?

1963 doğumlu olan ve İlk-Ortaöğretimini Suşehri’nde gören Keleş, üniversite eğitimini İstanbul’da tamamladı. Üniversiteyi tamamladıktan sonra Silahlı Kuvvetlerde, Askeri Liselerde Öğretmenlik yapan Keleş, yüzbaşı rütbesiyle 28 Şubat döneminde ihraç edildi.

Daha sonra medya ile ilgilenen Keleş, Akit Gazetesi’nde 12 yıl Haber Müdürlüğü, Arşiv Dokümantasyon Merkezi Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

2011 yılında tekrar çıkarılan bir kanun ile Silahlı Kuvvetlere geri dönen Keleş, emekli Albay statüsünde farklı alanlarda çalışmaya devam ediyor.

A Haber Strateji Uzmanı olan ve her hafta yayınlanan“Arka Plan, Memleket Meselesi, Kadraj vb” haber programlarında ve Ülke TV’de yayınlanan “Odak Noktası” programlarının katılımcısı olarak katılan İbrahim Keleş “Terör ve strateji” alanlarında açıklamalarda bulunuyor.

blank

blank

blank

blank

blank

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.