hava Hafif Yağmur
DOLAR 18,6373 % % 0.02
EURO 19,3254 % % -0.47
GRAM ALTIN 1.046,55 % % -0,50
ÇEYREK A. 1.711,10 % % -0,50
BITCOIN 314.322 % -0.328
SON DAKİKA

Google News

PTT’nin 177. Kuruluş Yıl Dönümü

Son Güncelleme :

23 Ekim 2017 - 15:59

PTT’nin 177. Kuruluş Yıl Dönümü

Sivas PTT Başmüdürü Hükümdar Kavak başkanlığındaki heyet PTT’nin 177.  kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Belediye Başkanı Sami Aydın’ı ziyaret etti.

Hükümdar Kavak Başkan Aydın’ı Ziyaret Etti

Sivas Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Aydın ziyarette, 177 yıldır hizmet eden PTT’nin vatandaşların gözünde çok önemli bir kuruluş olduğunu belirtti.

PTT’nin yakın zamana kadar insanların en önemli iletişim aracı olduğunu aktaran Aydın, şunları söyledi:

“PTT, bugünkü gelişmeler ışığında biraz daha görevlerini farklılaştırma durumundaydı. Bu anlamda da kendisini çok hızlı yenileyen ve geliştiren bir kurumumuz. Çağın gerekliliklerini yerine getiren hızlı iletişimin önemli adreslerinden bir tanesi bununla birlikte kimliğinde de değişiklikler yaparak sadece posta, telefon, telgraf hizmetleri değil aynı zamanda herhangi bir bankanın vereceği birçok hizmeti vermektedir.”

Kavak da şunları kaydetti:

“Amacı insan yaşamını kolaylaştırmak olan PTT sektöründe halka daha iyi hizmet sunabilmek için tekelleşmeyi de önlemek için Türkiye’nin olmazsa olmazlarındandır. Bu sektörde hem kaliteli hem de ucuz hizmeti sunmak adına kurumumuz son derece önemlidir. Türkiye’de yurt genelinde en geniş hizmet ağına sahip olan kurumumuz, Sivas’ımızda da 54 iş yerinde halkımıza hizmet vermektedir.”

Ziyaretin sonunda Kavak, Aydın’a çeşitli hediyeler verdi.(AA)

Sivas Haberleri
YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Sivas WhatsApp Grubuna Dahil Ol
Büyük Sivas Telegram Grubuna Dahil Ol