DOLAR 31,1446 % 0.12
EURO 33,8144 % -0.01
STERLIN 39,5067 % 0.04
FRANG 35,3906 % 0.12
ALTIN 2.032,33 % 0,01
BITCOIN 1.791.151 5.352

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin Sivaslılar Tarafından Takdirle Karşılanıyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin Sivaslılar Tarafından Takdirle Karşılanıyor

Göreve geldiği 30 Mart 2019’dan bu yana Sivaslıların gönlünde adeta taht kuran Başkan Hilmi Bilgin, 2011 yılından bu yana Sivaslıların yakından tanıdığı bir isim…

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin Sivaslılar Tarafından Takdirle Karşılanıyor

Başkan Bilgin, 2011 yılında Sivas Milletvekili seçildikten sonra Adalet Bakan Yardımcılığı gibi çok önemli bir görevi de icra etmişti. Ayrıca Bilgin hukuk alanında ki başarısını bu görevler öncesinde yaptığı Sivas Baro Başkanlığı döneminde de göstermişti.

Şuan Sivas Belediye Başkanı olarak Sivaslılara hizmet eden Başkan Bilgin geçmiş Belediye Başkanlarından farklı olarak sürekli Sivaslılarla iç içe olmasıyla takdir topluyor.

Belediyenin kapısını da sonuna kadar Sivaslılara açan Başkan Bilgin ile görüşmek isteyen herkes anında sonuç alıyor.

Kurduğu ekiple de göz dolduran Başkan Bilgin alanında uzman isimlerle yola devam ediyor.

Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan Başkan Bilgin ve ekibi esnafından, vatandaşına, gencinden yaşlısına herkesle her an iç içe olarak sorunlara da yerinde müdahale ediyor.

Belediye Başkan Yardımcıları, Danışmanları ve Meclis Üyeleri olarak sahada olan ekip Sivas’ın tüm problemlerini yerinde görüyor.

Ayrıca ilimiz Valisi ve Siyasileri ile de oldukça uyumlu çalışan Başkan Bilgin bunun sonucu olarak ta bekleyen projelerin bir bir tamamlanmasını sağlıyor.

Ayyıldız Cami, Millet Bahçesi, Hızlı Tren, Kale Projesi, Altınkale gibi büyük projeler Başkan Bilgin döneminde neticeye ulaşarak Sivaslıların hizmetine sunuldu ve sunuluyor.

Büyük Sivas Medya Grubu olarak Başkan Bilgin ve ekibine ilimiz Sivas için ortaya koyduğu çalışmalar ve projeler için teşekkür ediyoruz.

Büyük Sivas Haber 


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.