hava Parçalı Bulutlu
DOLAR 18,6501 % % -0.09
EURO 19,3240 % % -0.69
GRAM ALTIN 1.045,92 % % -0,56
ÇEYREK A. 1.710,08 % % -0,56
BITCOIN 306.631 % -2.592
SON DAKİKA

Google News

Herkesin Ayağı Çamur Oluyor, Okullara Giremiyoruz!

Son Güncelleme :

01 Mart 2017 - 12:56

Herkesin Ayağı Çamur Oluyor, Okullara Giremiyoruz!

Sivas’ın sorunları ve vatandaşların istekleri 0555 898 15 58 Büyük Sivas WhatsApp haber hattımıza gelmeye devam ediyor.

Sivas’ta eğitimin kanayan yarası haline gelen okullar bölgesi, Sivas Valiliğine Davut Gül’ün gelmesiyle adeta bu bölgeyi eğitime yakışır bir alan haline getirdi. Göreve atandığı gün itibariyle burada yaşanan sıkıntılara el atan Vali Gül, yaptığı incelemeler sonucu bu alana asfalt çalışması yaptırarak binlerce öğrencinin yüzünü güldürmüştü.

Aynı zaman da yine Okullar bölgesine inşa edilen Sivas’ın ilk ve tek alışveriş merkezi olan Primemall AVM’den sonra Sivas Belediyesi bu alandaki tüm kaldırım ve yolları yenileyerek alana yakışır bir hale getirmişti.

Fakat! Okullar bölgesinde bir takım sıkıntılar devam ediyor. WhatsApp haber hattımız ulaşan bazı öğrenciler okullar bölgesinde yaşanan sıkıntıların fotoğraflarını çekerek bizlere ulaştırdı. Yağmur ve kar yağışlarının ardından bakımı yapılmayan yerlerin yeniden çamura bulanmasıyla görüntüler tekrar eski manzarayı hatırlattı.

Okullar bölgesinin hizmet anlamında tüm muhataplarını bölgeye ve öğrencilere yakışır hale getirilmesi için yetkilileri göreve davet ediyoruz…

Öğrenciler WhatsApp haber hattımıza konuyu şu mesajlarla bildirdi:

“Sivas okullar bölgesi, stat çevresi ve okulların arka kısımları çamur ve balçık içinde lütfen buna bir müdahale ediniz. 1000 öğrencinin geçtiği alanda herkesin ayağı çamur oluyor, okullara giremiyoruz. Gereğinin yapılmasını arz ederim.”

Büyük Sivas Haber

 
YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Sivas WhatsApp Grubuna Dahil Ol
Büyük Sivas Telegram Grubuna Dahil Ol