Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Hedefevim Sivas Şube Faruk Uzunoğlu’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Hedefevim Sivas Şube Faruk Uzunoğlu’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Fatmanur Akkişi
Fatmanur Akkişi( [email protected] )
28 Ekim 2020 - 19:36

Hedefevim Sivas Şube Faruk Uzunoğlu, Cumhuriyet Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

Hedefevim Sivas Şube Faruk Uzunoğlu’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Cumhuriyetimizin 97. yıldönümünü heyecan ve gururla kutluyoruz. Aziz milletimiz, bağımsızlığına göz diken düşmanlarına karşı verdiği kararlı mücadeleyle, kaderi üzerinde hiç kimsenin söz sahibi olamayacağını kanını ve canını vererek göstermiştir. Bu nedenle de, Türk milletinin Cumhuriyete ebediyete kadar sahip çıkacağını herkes iyi bilmelidir.

Çünkü Türk milleti, verdiği mücadeleyle kendi geleceği hakkında tek söz ve yetkinin yine kendisinde olacağına ilişkin büyük kararlılığını tüm dosta ve düşmana göstermiştir. Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘’ Benim naçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır’’ bu nedenden dolayı da her vatan evladının görevi ve amacı Cumhuriyetin sonsuza kadar yaşatılmasıdır.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bütün şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve minnetle anıyor; hepsine Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.

Büyük Sivas Haber

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]