SON DAKİKA
hava

Google News

Meral Akşener Açıkladı: Hayır Partisi Kuruldu

Son Güncelleme :

06 Mayıs 2017 - 8:47Meral Akşener Açıkladı: Hayır Partisi Kuruldu

Hayır Partisi. MHP’den ihraç edilen Meral Akşener, Demokrat Parti’ye yaptığı ziyaret sonrası “partiler üstü bir çalışma olacak mı?” sorusuna “Esasında bir ‘hayır’ partisi kuruldu. Esas olan ‘hayır’ partisinin mensuplarının ne istediği” dedi.

Hayır Partisi

Demokrat Parti’yi ziyaret eden ve görüşme sonrası açıklamalarda bulunan Meral Akşener, “Demokrat Parti’nin ‘hayır’ cephesinde yer almasının, ‘hayır’ kampanyası yürütenler açısından özgül bir ağırlığı oldu. Teşekkür etmek için ziyaret ettim, ben talep ettim” dedi.

“Ziyaret sizin için ayrı bir önem arz ediyor mu” sorusuna Akşener, “Tabii ki beraber çalıştığımız arkadaşlarımız var ama bu binaya ilk defa geldim” deyince, bir partiliden, “İnşallah son olmaz” yanıtı geldi.

Akşener “partiler üstü bir çalışma olacak mı?” sorusuna da şu yanıtı verdi: “Esasında bir ‘hayır’ partisi kuruldu. Esas olan ‘hayır’ partisinin mensuplarının ne istediği. Şunu istiyorlar: Birbirinizle kavga etmeyin, bu bloku muhafaza edin, arttırarak devam edin. Bizim bu gayretimizin, işinden olmak pahasına ‘hayır’ kampanyasına dahil olanlar var. Çeşitli tehditlerle karşılaşanlar oldu, buna rağmen hem ‘hayır’ oyu kullandılar hem ‘hayır’ için çalıştılar.”

Kaynak: http://www.yeniakit.com.tr/haber/meral-aksener-acikladi-hayir-partisi-kuruldu-321015.html
YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Sivas WhatsApp Grubuna Dahil Ol
Büyük Sivas Telegram Grubuna Dahil Ol