Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Başkan Hasan Kılca vatandaşlarla buluştu

Başkan Hasan Kılca vatandaşlarla buluştu
büyük sivas haber
büyük sivas haber( [email protected] )
24 Ocak 2020 - 19:38

Cuma Buluşmalarını sürdüren Konya’nın merkez Karatay İlçe Belediye Başkanı Hasan Kılca, Akçeşme Mahallesindeki Cıvıloğlu Camisi’ndeki cuma namazının ardından vatandaş ve esnafla bir araya geldi.

Karatay İlçe Belediye Başkanı Hasan Kılca Esnafla Bir Araya Geldi

Kılınan cuma namazının ardından bölge esnafının ve vatandaşların taleplerini dinleyen ve birçok konuda istişarelerde bulunan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, cuma buluşmalarının Karatay için güzel bir buluşma vesilesi olduğuna vurgu yaptı. Her hafta ilçenin farklı bir noktasında cuma gününün rahmetine ve bereketine ortak olduklarını ifade eden Başkan Kılca, “Hemşehrilerimizle hasbihal etme fırsatı bulduğumuz cuma buluşmaları programlarımıza devam ediyoruz. Bu tür buluşmalar, hemşehrilerimiz arasındaki dayanışmaya, birlik ve beraberliğe çok büyük katkı yapıyor. Rabbim bu birliğimizi, dirliğimizi daim kılsın inşallah” dedi.

Cuma buluşmalarına Karatay belediye başkan yardımcıları, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ve partililer eşlik etti. (İHA)

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]