Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Vali Davut Gül! O Tam Bir Halk Adamı! Sivas’ın Her Yerinde O Var!

REKLAM ALANI

(750x150px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Davut Gül! O Tam Bir Halk Adamı! Sivas’ın Her Yerinde O Var!
1.423
23 Eylül 2018 - 19:16

Sivas Valisi Davut Gül, Sivas’a atandığı günden bu yana adeta hiç durmadı. Sivaslıların olduğu her yerde olan Vali Gül, daha önce belkide kimsenin ziyaret etmediği yerleri de ihmal etmiyor. Vali Gül bu hareketiyle Sivaslılar tarafından “Halk Adamı” olarak adlandırılıyor.

Vali Davut Gül! O Tam Bir Halk Adamı! Sivas’ın Her Yerinde O Var!

Bu kapsamda Sivas’ın en ücra köşelerinde yer alan köyleride bulduğu her fırsatta ziyaret eden Vali Davut Gül, Hafik ilçesine bağlı Adamlı köyü ve Tozanlı Vadisi olarak adlandırılan bölgede incelemelerde bulundu.

Yol üzerinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Gül, köy halkıyla uzun süre sohbet ederek sorun ve talepleri dinledi. İçme suyu ve yol hususlarında iletilen sıkıntıların İl Özel İdaresi tarafından yapılacak incelemenin ardından belli bir dönem içinde çözüleceğini ifade eden Valimiz Davut Gül, köye 4 bin m2 kilitli parke taşı verileceğini söyledi.

İl geneli kırsal altyapı çalışmalarında büyük mesafe alındığını ve her geçen yıl köylerimize daha fazla hizmet götürüldüğünü belirten Gül; “Birlik ve beraberliğimiz daim olduğu sürece çözülmeyecek hiçbir sorunumuz yok.

En kısa zamanda sizleri Eski Milli Eğitim Bakanımız, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanımız İsmet Yılmaz ile tekrar ziyaret edeceğiz” dedi.

Yöresel kıyafetleriyle kendisini karşılamaya gelen kadınlarla da sohbet eden Gül, ilgilerinden dolayı herkese teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Büyük Sivas Haber


23 Haziran 2019 Yerel Seçim Anketi – İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı

23 Haziran 2019 Yerel Seçim Anketi - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı

  • Millet İttifakı - Ekrem İmamoğlu --> 358
  • Cumhur İttifakı - Binali Yıldırım --> 274
  • Diğer --> 4
  • Hiçbiri --> 10
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58