Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Çitçi güven tazeledi

Çitçi güven tazeledi
Fatmanur Akkişi
Fatmanur Akkişi( [email protected] )
25 Ağustos 2020 - 10:21

Gerçekleşen MHP Gürün İlçe kongresinde Çiftçi yeniden başkan seçildi.

 Gerçekleşen MHP Gürün İlçe kongresinde Çitçi güven tazeledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gürün İlçe Teşkilatı 13. kongresini gerçekleştirdi. Asef Çoban Kültür Merkezi’nde düzenlenen kongrede tek liste ile aday olan Abdullah Çiftçi, kongreye katılan delegelerin tamamının oyunu alarak yeniden MHP Gürün İlçe Başkanlığı’na seçilerek güven tazeledi.

Kongreye Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, MHP Merkez Yürüme Kurulu Üyesi Ferhat Doğan, MHP Sivas İl Başkanı Özkan Turan Navruzil, Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi ve çok sayıda partili katıldı.

Kongreye katılanlara teşekkür eden Abdullah Çiftçi, “Birlik ve beraberliğimizi bozmak, vatanımızı bölmek ve parçalamak isteyen güçlere karşılık, ülkemizi ayakta tutmak için önce olduğu gibi bundan sonrada gece gündüz çalışacağız.” dedi.

Kongrenin Gürün’e hayırlı olmasın dileyen MHP Sivas Miletvekili Özyürek, yeni yönetime başarılar diledi.

Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi ise konuşmasında, “Kongremizin ilçemize hayırlı olmasını dilerken, Giresun’daki sel felaketinde hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum” ifadelerine yer verdi. (İHA)

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]