hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Google News

Sivas’ta Polislere Hakaret Eden Kişi Göz Altına Alındı! Nöbetçi Mahkeme!

Son Güncelleme :

15 Temmuz 2019 - 16:45

Sivas’ta Polislere Hakaret Eden Kişi Göz Altına Alındı! Nöbetçi Mahkeme!

Sabah saatlerinde WhatsApp hattımız 05558981558’e vatandaşlar tarafından gönderilen görüntüler çok kısa sürede Sivas’ta geniş yankı buldu. Alkollü olduğu öğrenilen gencin Polisleri hedef alarak kullandığı ifadeler sonrası yayınladığımız görüntüler ilgilileri harekete geçirdi.

Sivas’ta Polislere Hakaret Eden Kişi Göz Altına Alındı! Nöbetçi Mahkeme!

Konunun muhatabı kişinin de izlediği görüntüler sonrası haber merkezimize ulaştırdığı özür videosunu da kamuoyu ile kısa sürede paylaştık.

Hakaret ve küfür içeren videonun özür videosu sonrası kaldırılmasının ardından emniyet güçleri ilgili kişiyi göz altına aldı.

Şuan emniyette işlemleri devam eden kişi nöbetçi mahkemeye sevkinin ardından karar verilecek.

NOT: Sabah saatlerinde yayınladığımız küfür görüntülerini neden yayından kaldırdığımız hususunda çok sayıda mesaj aldık… İlgili kişi pişmanlık duyduğunu belirtmesi üzerine ve polislerimizin daha fazla rencide olmaması adına editörlerimiz tarafından video yayından kaldırılmıştır. Nöbetçi mahkeme, savcılık veya emniyet güçleri yetkilileri ile paylaşılması gereken her türlü bilgi belge ve görüntü bu güne kadar nasıl paylaşıldı ise bundan sonra da Sivas için paylaşılmaya devam edecektir.

Büyük Sivas Haber

 
YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Sivas WhatsApp Grubuna Dahil Ol
Büyük Sivas Telegram Grubuna Dahil Ol