Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Çatı Merdiveni

Çatı Merdiveni
94 Okundu
28 Mayıs 2019 - 22:53
Firma YetkilisiÖzkan Demircan
Yetkili Telefon0535 356 37 25
Telefon0216 498 89 81
Faks
Web Sitesifakrocatimerdiveni.com
E-Postayeniahsapmerdiven@gmail.com
Firma AdresiAbdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2
İl / İlçeDiğer İller
SektörlerDiğerleri

Mevcut en iyi çatı merdiveni yelpazesi yarım asırdan fazla bir süredir çatı katı merdivenleriyle eş anlamlıdır ve bugün hala dünyanın en geniş üst düzey çatı katı merdivenlerini üretmektedir. Geniş, konforlu basamaklara sahip basit, ekonomik hafif modellerden, çift tam boy tırabzanlar ve yay destekli çalışma özelliği var. Eviniz için bir çatı merdivenine yatırım yapmanın yalnızca bir hizmet açmayacağından emin olabilirsiniz. Çatı katınızda büyük miktarda faydalı alan vardır, ancak aynı zamanda evinizin değerini de artıracaktır.

2 ve 3 bölümlü alüminyum çatı merdivenleri tüm ev kullanıcılarının çatı katı alanlarına hızlı ve güvenli bir şekilde erişebilmeleri için gereken her şeyi sunmaktadır. Çoğu duruma uyacak şekilde iki versiyonda mevcuttur, her ikisi de kolay montajı sağlamak için gerekli tüm donatı ve talimatlarla monte edilmiş şekilde gelir. İngiltere’de yapılan en kaliteli çatı merdivenleri.

Gittikçe popüler hale gelen güzel İskandinav ahşap çatı katı merdivenleri her bütçeye uygun modellere sahiptir. Bu katlanır ahşap çatı merdivenleri, kullanımda soğuk ve gürültülü olabilen alüminyum modellere göre hızla tercih edilen bir ünite haline geliyor. Sürdürülebilir kaynağı olan keresteden güzel bir şekilde yapılmış ve kullanım kolaylığı için dengelenmiş bahar, her eve değer ve sınıf katıyor. Gövde yalıtımlı beyaz yüzlü döşeme kapaklı ve katlanır merdivenli komple ünite olarak tedarik edilir. Kurulum, gerekli tavan açıklığını kısaltmak ve tüm üniteyi yerine vidalamaktan ibarettir. Genellikle merkez depolarımızdan bir sonraki gün ücretsiz teslimat servisi ile temin edilebilir.

Bu merdivenler kapağın sınırları içinde kapanıp depolandıkları için, minimum depolama alanı olan küçük kapaklar ve tavanlar için idealdir. İki farklı boy seçeneği mevcuttur. 2.6m veya 2.9m tabandan tavana yükseklik. Her model, montaj sırasında mükemmel uyum için 3 farklı yüksekliğe ayarlanabilir. Alüminyumdan imal edilmiş ve geniş konforlu basamaklara sahip olan bu merdivenler, çatı katı merdiveni ürün gamımıza eklenen en yeni ve en popüler ürünlerdir.

Çatı merdiveni az sayıda açıklığa monte edilebilecek şekilde tasarlanabilecekleri yerlere uyacak, basit ve hızlı bir şekilde sabitlenebilen merdiven erişim çözümü için idealdir. Yelpazemiz şimdi mükemmel tamamen otomatik Motora elektrikli çatı merdivenleri içerir. Her duruma uyacak geniş bir yelpazede mevcut olan modeller, bir sonraki lüks ve kolaylık seviyesine loft erişimi sağlar.

Çatı Merdiveni firması hakkında herhangi bir bilgi eklenmemiştir.

Çatı Merdiveni

Eğer firma yetkilisi iseniz ve firma hakkında bilgi eklenmesini istiyorsanız 0346 221 00 60’ı arayarak talep edebilirsiniz.

Büyük Sivas Medya Grubu’na ait olan buyuksivas.com’da firmalarınızla alakalı bilgilerin yer alması sizleri sanal dünyada daha erişilebilir kılacaktır.

İç Anadolu Bölgesi ve Sivas ‘ın en çok takip edilen portalı olma özelliği taşıyan buyuksivas.com’da firmalarınız ücretsiz olarak yer alabileceği gibi, firmanıza ait çok sayıda fotoğraf, personel ilanı, tanıtım videosu gibi mataryellerde dilerseniz yer alabilir. Bunun için yapmanız gereken hemen 0346 221 00 60 ‘ı aramak, buyuksivashaber@gmail.com ‘a mail atmak veya 0 555 898 15 58 Sivas WhatsApp hattında bizlere göndermektir.

Sizlere editörlerimiz en kısa sürede ulaşarak talebinizi yerine getirecektir.

Firma Ekle bölümünden hemen sizde firmanızı ücretsiz olarak ekleyin.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - buyuksivashaber@gmail.com