REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Çatı Merdivenleri

Çatı Merdivenleri
135 Okundu
27 Nisan 2019 - 13:19
Firma YetkilisiÖzkan Demircan
Yetkili Telefon0216 398 27 48
Telefon0216 398 27 48
Faks
Web Sitesicatimerdivenfiyatlari.com
E-Postacatimerdiveni@hotmail.com
Firma AdresiAhmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no: 9
İl / İlçeDiğer İller
SektörlerDiğerleri

Çatı merdiveni çalışmak için çok az alana ihtiyaç duyar. Katlandığında, bölümler, çatı arası alanın içine gizlenerek aşağıdaki odadaki alanı maksimize eder. Kurulum sistemi merdivenin iki kişi tarafından kolayca monte edilmesini sağlar. Yükseklik oda yüksekliğine göre kolayca ayarlanabilir. Merdivenler tam olarak monte edilmiş ürünler olarak gelir ve ilave bir ön kurulum işi gerektirmez. Çatı merdivenin çalışma kolaylığını kolaylaştırır. Kullanıcının üniteyi kolaylıkla açıp kapatmasını sağlayan her çatı merdiveni ile birlikte bir açma çubuğu tedarik edilir. Çatı merdiveni ısı kaybını en aza indirmeye büyük önem verilen pasif binalar için tasarlanmış kapsamlı bir çözümdür. Yüksek yalıtımlı çatı merdiveni ve merdiveni tavana bağlayan yalıtım kitinin kullanılması, termal köprü riski olmadan mükemmel sızdırmazlık ve yalıtım sağlar.

Maliyetli ve yer tüketen merdivenler kurmaya gerek kalmadan yerleşim yeri olmayan çatı katlarına güvenli ve kolay erişim sağlamak. Kullanım kolaylığı ve rahatlığı en üst düzeye çıkarırken tüm teknik ve güvenlik gereksinimlerini karşılar. Çatı merdiveni çalışmak için çok az alana ihtiyaç duyar. Katlandığında, bu bölümler Çatı Boşluğu içinde gizlenir ve aşağıdaki odadaki boşluğu en yükseğe çıkarır. Kurulum sistemi merdivenin iki kişi tarafından kolayca monte edilmesini sağlar. Yükseklik oda yüksekliğine göre kolayca ayarlanabilir. Merdivenler tam olarak monte edilmiş ürünler olarak gelir ve ilave bir ön kurulum işi gerektirmez. Kom pakt yapısı çatı merdiveni kullanım kolaylığını kolaylaştırır. Kullanıcının üniteyi kolaylıkla açıp kapatmasını sağlayan her çatı merdiveni ile birlikte bir açma çubuğu sağlanmıştır. Konforu en üst düzeye çıkarmak ve çatı Merdiveni kurulumunu hızlandırmak için ek aksesuarlar mevcuttur. Firmamız bir müşterinin ihtiyacını karşılamayı mümkün kılan çeşitli çatı merdiveni modelleri sunar.

Çatı Merdivenleri

Eğer firma yetkilisi iseniz ve firma hakkında bilgi eklenmesini istiyorsanız 0346 221 00 60’ı arayarak talep edebilirsiniz.

Büyük Sivas Medya Grubu’na ait olan buyuksivas.com’da firmalarınızla alakalı bilgilerin yer alması sizleri sanal dünyada daha erişilebilir kılacaktır.

İç Anadolu Bölgesi ve Sivas ‘ın en çok takip edilen portalı olma özelliği taşıyan buyuksivas.com’da firmalarınız ücretsiz olarak yer alabileceği gibi, firmanıza ait çok sayıda fotoğraf, personel ilanı, tanıtım videosu gibi mataryellerde dilerseniz yer alabilir. Bunun için yapmanız gereken hemen 0346 221 00 60 ‘ı aramak, buyuksivashaber@gmail.com ‘a mail atmak veya 0 555 898 15 58 Sivas WhatsApp hattında bizlere göndermektir.

Sizlere editörlerimiz en kısa sürede ulaşarak talebinizi yerine getirecektir.

Firma Ekle bölümünden hemen sizde firmanızı ücretsiz olarak ekleyin.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - buyuksivashaber@gmail.com