Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Bakan Fahrettin Koca’ya Filyasyon Ekipleri Tarafından Test Yapılacak mı?

Bakan Fahrettin Koca’ya Filyasyon Ekipleri Tarafından Test Yapılacak mı?
03 Eylül 2020 - 18:57

Gün içerisinde son dakika gelen habere göre Eski Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada eşi Semiha Yıldırım ile birlikte koronavirüse yakalandıklarını duyurdu.

Bakan Fahrettin Koca’ya Filyasyon Ekipleri Tarafından Test Yapılacak mı?

“Yapılan tetkikler sonucu Kovid-19 testimizin sonucu pozitif çıktı” bilgisini paylaşan Yıldırım, “Durumumuz iyi, herhangi bir olumsuzluk yok. Doktorlarımız, süreci evde geçirmemizi uygun gördüler. Vatandaşlarımızdan TMM kuralına riayet etmelerini özellikle istirham ediyoruz. Dua eder, dua bekleriz.” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın da eşlik ettiği Binali Yıldırım hastaneden ayrılarak evde gözlem altında tutulacağı açıklandı.

Sosyal medya hesabından Bakan Koca “Binali Yıldırım Bey ve kıymetli eşi Semiha Hanım’ın Ankara Şehir Hastanemizde yapılan tetkiklerinde COVID-19 testleri pozitif çıkmıştır. Şu an için durumları iyi ve kendilerini evde tedavileri için hastanemizden uğurladık. Gücümüz tedbir almaya ve sevdiklerimizi korumaya yeter.” paylaşımı ile de durumu duyurdu.

Şimdi akıllarda olan bir soru ise “Bakan Koca Binali Bey ile temaslı olması hasebiyle filyasyon ekiplerince teste tabi tutulacak mı?”

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]