REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı Fetih suresi okuyarak dua ettiBüyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

21 Ekim 2021 - 22:51

AK Gençler’den Bahar Kalkanı Harekatına Destek

Son Güncelleme :

04 Mart 2020 - 13:37

AK Gençler’den Bahar Kalkanı Harekatına Destek

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı, Bahar Kalkanı Operasyonuna destek için bugün sabah namazında Ulu Camii’nde Camii Cemaati ile birlikte Fetih suresi okuyarak dua etti.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı Fetih suresi okuyarak dua etti

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya ve beraberindeki yönetimi saba namazından Tarihi Ulu Cami’de toplanarak Bahar Kalkanı Harekâtında bulunan Mehmetçiklerimiz için Fetih Suresi okudu ve ülkemizin bütünlüğü, birlik ve beraberliği için dua etti.

Sabah namazı ardından Sivas’taki esnaflarımıza Türk Bayrağı dağıtan AK Gençler, kapalı olan esnafların ise kapılarına Türk Bayrakları bırakarak Sultan Şehrimizin cadde ve sokaklarını Türk Bayrakları ile donattı.

Düzenledikleri etkinlik ile açıklamalarda bulunan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya, Bedenimiz burada olsa da ruhumuz, kalbimiz sınır ötesi harekâtında memleketimizin istikbali, istiklali, milletimizin istikbali için gece gündüz gözünü kırpmadan fedakârca çarpışan Mehmetçiğimizin yanında. Ülke olarak gün bir ve beraber olma günüdür.  Bizlerde Genç Kardeşlerimizle birlikte Bahar Kalkanı Harekatına destek olmak amacıyla Sabah Namazında Şanlı ordumuz için Fetih Surelerini okuyarak dualar ettik. Ardından ise Bağımsızlığımızın Sembolü olan bayrağımızı esnaflara dağıtarak işletmelerine asmalarını rica ettik” diye konuştu.

Büyük Sivas Haber

REKLAM ALANI - ARAYIN 05444331555

(800x180px)

Sivas ve İn Anadolu'nun En Çok Takip Edilen Portalına Uygun Maliyetlerle Reklam Verin! Hergün Sizi 100 Bin Kişi Görsün

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.