SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal Açıkladı! Erken Seçim Var mı?

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal Açıkladı! Erken Seçim Var mı?
Bu haber 09 Mart 2018 - 9:49 'de eklendi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, katıldığı yayında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Ünal’ın açıklamasında Erken Seçim Var mı? sorusununda cevabını verdi.

Ünal : Kadının hem iş hayatında hem aile hayatında önemli bir birey olarak yer alması için bir çok adım attık ama daha atacağımız çok adımlarımız var. Kadının siyasette etkin yer alması için çalışıyoruz. Biz erkeklerin kadınlar adına düşünerek onlara birtakım haklar vermesi değil, toplumda kadının temsilini artırarak onların kendi haklarını koruması bizim siyasetimizin temel özelliklerinden biridir.

Erken Seçim Var mı ?

Erken seçim iddiaları için Genel Başkanımız olsun sözcülerimiz olsun açıklama yaptı. Yine söylüyorum erken seçim diye bir şey yok. Hele hele şu anda Afrin’de bir mücadele verilirken böyle bir şeyin olması söz konusu değil. Erken seçim üzerinden tartışmalarının gündeme getirilmesi doğru değil.

Kaynak : Haber 7

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER