Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


AK Parti Sivas il Genel Meclis Üyesi Ziya Şahin Elma Topladı!


AK Parti Sivas il Genel Meclis Üyesi Ziya Şahin Elma Topladı!
1304
07 Ekim 2019 - 12:38

AK Parti’nin en çok eleştirilen isimlerinin başında gelen İl Genel Meclis Üyesi Ziya Şahin ağaca çıkarak elma topladığını duyurdu. Sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafa “Elma toplama zamanı..” mesajını ekleyen Şahin’in bu yolla çiftçileri uyarmaya çalıştığı düşünülüyor. Paylaştığı fotoğrafta eli yüzü şiş olan Şahin’in uykusunu tam alamadığı da gözlerden kaçmıyor.

AK Parti Sivas il Genel Meclis Üyesi Ziya Şahin Elma Topladı!

31 Mart yerel seçimleri öncesinde Milletvekilliği ve Sivas Belediye Başkanlığına aday adayı olan ve aynı zamanda Hafik Belediye Başkan adaylığı içinde kamuoyunda konuşulan isim bu mevkilerin  hiç birine aday gösterilmemişti.

Kamuoyunun yaşanan bu durumları oldukça garipsemesine karşılık Şahin, İl Genel Meclis üyeliği adaylığına razı olarak meclis üyesi seçilmişti.

Kendisini bu konuda takdirle karşılayan az sayıda partili Şahin’in İl Genel Meclisi Üyeliği adaylığını “Beka meselesi” olarak yorumladı.

Fakat toplumun her kesimi, İl Genel Meclis Üyeliğine aday gösterilmesine rağmen Şahin’in seçimler esnasında tek bir köy dahi ziyaret etmeden meclis üyesi seçilmesini ise yüksek sesle eleştirdi.

Son olarak Sivas’ta bir Bakan edasıyla ara sıra toplum içerisinde boy gösteren Şahin’in ağaca çıkarak elma toplaması ise iç içe olmak zorunda olduğu köylüler tarafından taktirle karşılandı.

Tarım, hayvancılık, ağaç, buğday gibi alanlarla da ilgilenmek zorunda olan Şahin’in hasat zamanı tırpanı da eline alması ve “hasat zamanı..” paylaşımını yapması bekleniyor.

Köylere ne de olsa başkaları(!) gidiyor…

Büyük Sivas Haber


Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 110
  • Hayır --> 403
  • Karasızım --> 34
  • Fikrim Yok --> 23
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - buyuksivashaber@gmail.com