SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Rektör Yıldız : “Burası Bir Eğitim Kurumu! İşi Olmayanları Kontrol Etmeliyiz”

Rektör Yıldız : “Burası Bir Eğitim Kurumu! İşi Olmayanları Kontrol Etmeliyiz”
Bu haber 21 Şubat 2018 - 12:40 'de eklendi

Rektör Yıldız, son günlerde ulusal ve yerel medyada çıkan üniversite yönetimiyle ilgili yapılan haberlerle ilgili, “Her değişiklik birilerini rahatsız eder. Çalışanlarınızı da rahatsız eder. Şehirden birilerini de rahatsız eder dedi. Üniversitenin bir eğitim kurumu olduğunu belirterek kontrol altında tutmak zorunda olduklarını belirtti.

Rektör Yıldız : “Burası Bir Eğitim Kurumu! İşi Olmayanları Kontrol Etmeliyiz”

Örneğin, üniversitemizin giriş – çıkış kapılarına yaptığımız sistemden rahatsız olanlar oldu. Bana bizzat mesaj atıldı, ´Hocam üniversitede ne saklıyorsun´ diye. Bunu söyleyenler üniversite de ne aradıklarını kendileri söylesinler.

Yapılan çalışmalarda art niyet aranıyor. Burası bir eğitim kurumu. İşi olmayanların buraya girişlerini kontrol altına almak için böyle bir güvenlik tedbiri almamız lazım.

60 bin kişinin yaşadığı bir yerden bahsediyoruz. Biz bu tedbirleri aldık, birileri rahatsız oldu bundan. Her şey kontrol altında. Her şeyi şeffaf yapıyoruz.

Bu haberleri kimlerin çıkardığını da biliyoruz. Üniversiteyi ve Vakfı çiftlik gibi kullananlar vardı.

Bu yönetim bize emanet. Hiç kimse kusura bakmasın ihanet etmeyiz, ettirmeyiz. Kimse de üniversiteyi yönetmeye kalkmasın. Burada bir yönetim var. Herkes haddini bilsin.”diyerek tepkisini dile getirdi.

 

Büyük Sivas Haber

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER