SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Dolar Kuru Düğün Arabalarına İşlendi

Dolar Kuru Düğün Arabalarına İşlendi
Bu haber 14 Ağustos 2018 - 14:46 'de eklendi

Yaz aylarıyla birlikte düğünlerin artması ve gelin arabalarındaki birbirinden ilginç yazılar dikkatleri çekiyor. Doların yükselişini tiye alan Sivaslı bir çiftin düğün arabasına, ‘Aşkımız dolardan hızlı yükseliyor’ yazdırması görenlere tebessüm ettirdi.

Dolar Kuru Düğün Arabalarına İşlendi

Ülke gündemini meşgul eden doların yükselişi, düğünarabalarında da yerini aldı. Sivas’ta, hayatlarını birleştiren Gülten Kaya ve Dündar Çakmak çifti düğün arabasının arkasına ‘Aşkımız dolardan hızlı yükseliyor’ yazdırdı. Ülkemizin ekonomisine yönelik yapılan ve ’15 Temmuz Ekonomik Darbe’ olarak adlandırılan döviz yükselişini tiye almak amacıyla bu yazıya yer verdiğini söyleyen Dündar Çakmak, ‘’Doların yükselişi tabi ki insanları sıkıntıya düşürüyor. Ama bu millet çok badireler atlattı ve bunu da atlatacağız. Bu saldırılar Türk milletinin birliğine, bütünlüğüne, istikrarlı büyümesine yönelik saldırılar. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde birlik ve beraberlikle bu sıkıntıları aşacağız. Ne kadar sıkıntı olursa, bizim birliğimiz artacak anlamında yazdırdık bu yazıyı’’ dedi. (Memleket)

Büyük Sivas Haber 

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER