SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika

Sivas Numune Hastanesinde Hangi Bölümlerde Ne Kadar Doktor Eksik

Sivas Numune Hastanesinde Hangi Bölümlerde Ne Kadar Doktor Eksik
Bu haber 05 Şubat 2018 - 10:16 'de eklendi

İrade Gazetesinden Fatih Tabur‘un haberine göre Numune Hastanesi´nde doktor eksiği bulunan branşların listesi çıkartıldı. Hastaların daha kaliteli hizmet alabilmesi için bu ay içerisinde açılacak olan kurum içi tayin kurasında eksik olan kadrolar doldurulmaya çalışılacak.

Sivas Numune Hastanesinde Hangi Bölümlerde Ne Kadar Doktor Eksik

Numune Hastanesi´nde geçtiğimiz ay içerisinde göreve başlayan yeni yönetim çalışmalara start verdi. Hastanede bulunan eksikleri tespit eden yönetim, hangi branşlarda doktor ihtiyacı olduğuna dair de geniş çaplı bir araştırma yaptı. Doktor envanter listesinin çıkarıldığı hastanede birçok branşta hekim ihtiyacı olduğu tespit edildi.

Edinilen bilgilere göre radyoloji, kulak-burun-boğaz, gastroenteroloji, plastik cerrahi ve pediatri bölümlerinde hekim ihtiyacı olduğu belirlendi. Endokrinoloji ve metabolizma hastalıklarının yanı sıra beyin cerrahisi ve ortopedici alanlarında da kadroların artırılması gerektiği kanaatine varıldı. Şubat ayı içerisinde açılacak olan kurum içi tayin kurasında eksik olan bu kadroların doldurulmaya çalışılacağı öğrenildi.

Kaynak : İrade Gazetesi


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA