Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Belediyeden Kamu Kurumlarına Destek

Belediyeden Kamu Kurumlarına Destek
Fatmanur Akkişi
Fatmanur Akkişi( [email protected] )
14 Eylül 2020 - 13:40

Kurumlar arası iş birliğine yönelik çalışmalarına devam eden Sivas Belediyesi, bir yandan mahalle aralarında asfalt çalışmalarını sürdürürken bir yandan da diğer kurumlara destek olarak okul cami hastane gibi kamunun kullandığı alanlarda çevre düzenlemesi yapıyor.

Sivas Belediyesi Kurumlar arası iş birliğine yönelik çalışmalarına devam ediyor

Bu kapsamda yakın zamanda Sivas’a kazandırılan Cumhuriyet Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinin bağlantı yolları, otopark ve çevre düzenlemesiyle asfalt serim işleri Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in talimatları ile Sivas Belediyesi Fen işleri müdürlüğü ekipleri tarafından yapılmaya başlandı.

Kurumlar arası iletişim ve iş birliğine önem veren Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin şehrimize kazandırılan Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinin bağlantı yolları çevre düzenlenmesi asfalt serim işlerinin bir an önce tamamlanması için talimat verdi.

Önceki gün itibariyle başlanan çalışmada, 5 bin 750 m2 alana 12 bin ton asfalt dökülecek.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin “Kurumlar arası iletişim ve iş birliği çok önemli. Yapılan her şey hemşerilerimiz için. Şehrimize kazandırılan Kadın Doğum ve Çocuk hastanesinin sorunlarının çözülmesi noktasında ortak payda da buluşuyoruz o da şehrimize hizmet hemşerilerimize hizmet. İnsan odaklı projeler yaparak ortak akılla Sultanşehrimizi kalkındırmak daha kaliteli daha güzel yaşanabilir bir şehir oluşturmak için emek veriyoruz. Üniversitemizin bu konuda bize ihtiyacı vardı hemen taşın altına elimizi koyduk. Üstümüze düşen ne varsa da yapmaya hazır olduğumuzu söyledik. Hastanemizin bağlantı yolları, Çevre düzenlemesi ve özellikle otopark alanın yenilenmesi gerekiyordu. Asfalt serim işlerine hızlı bir şekilde başladık. En kısa sürede de tamamlayarak hemşerilerimizin hizmetine sunacağız.” dedi.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]