hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Google News

Sivas’ta Belediye Müteahhitlerinde Daire Sahiplerinin de Hakkını Gözetecek

Son Güncelleme :

20 Mayıs 2021 - 17:28

Sivas’ta Belediye Müteahhitlerinde Daire Sahiplerinin de Hakkını Gözetecek

İstişareye önem veren her çalışmasında konunun uzmanları ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin yönetimindeki Sivas Belediyesine bağlı ekipler son olarak Müteahhitler Derneği üyeleri ile Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde bir araya geldi.

Sivas’ta Belediye Müteahhitlerinde Daire Sahiplerinin de Hakkını Gözetecek

Sivas Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıda Sivas Müteahhitler Derneği üyeleri ile Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Sıtkı Eminoğlu ve İmar Müdürlüğü personelleri bir araya gelerek İmar Kanunda ve mevzuatlarda yapılan değişikler ve uygulanacak yönetmelikler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Sıtkı Eminoğlu Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda İmar ve Şehircilik Müdürü Haydar Türk ve müdürlük personeli mimar ve mühendisler tarafından İmar Kanunda yapılan değişiklikler ve Mevzuatlar ile uygulanacak olan Yönetmelikler hakkında müteahhitlere bilgi verildi.

Müteahhitlerle daire alacak vatandaşlar arasında Belediyenin köprü görevi gördüğüne dikkat çeken Başkan Yardımcısı Eminoğlu, “Sizlerin hakkını korurken daire sahibi hemşerilerimizinde hakkını gözetmek korumak bizim boynumuzun borcu. Sizler müteahhitlik yaparak para kazanıyorsunuz ancak daire alanlar müteahhit değil, mimar değil eksiklikleri sıkıntıları bilemezler onların hakkını korumakta bizim görevimiz onları da gözeteceğiz.” ifadesini kullandı.

Büyük Sivas Haber
YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Sivas WhatsApp Grubuna Dahil Ol
Büyük Sivas Telegram Grubuna Dahil Ol